Operacja w toku

koszyk jest pusty...
0.00 zł
Wartość

Urine Free Preparat usuwający mocz i zabrudzenia organiczne 5l

Brak opini Dodaj opinię
Urine Free Preparat usuwający mocz i zabrudzenia organiczne 5l
Produkt dostępny
Cena za opakowanie
(z vat 23%)
1 szt. 227.77 zł 227.77 za sztukę 249.00 zł
Cena od 3 opak.
(z vat 23%)
1 szt. 227.50 zł 227.77 za sztukę
Kupując w naszym sklepie powyżej 3 opakowań tego produktu, możesz otrzymać ten sam produkt w niższej cenie!
Opis produktu

Urine Free Bio-enzymatyczny preparat usuwający mocz oraz inne zabrudzenia organiczne, cytrusowo-kwiatowy, 5l

 

Urine Free to ekologiczny środek, który skutecznie usuwa plamy i zapach moczu. Bezpieczna formuła pozwala na stosowanie preparatu przy małych dzieciach oraz osobach z nadwrażliwą skórą. Środek nie wywołuje podrażnień przy bezpośrednim kontakcie ze skórą. Produkt o szerokim wachlarzu zastosowań działa nie tylko na plamy z moczu ale również innego rodzaju plamy pochodzenia organicznego na przykład plamy z wymiocin, kału, trawy czy kawy. Skuteczny zrówno przy starych jak i świeżych plamach. Produkt w 100% biodegradowalny. 

 

Cechy produktu:

  • zawiera oleje podstawowe, powoduje stałe neutralizowanie zapachu, podczas gdy bakterie i enzymy działają przetwarzając mocz,
  • niejonowe środki powierzchniowo czynne usuwają plamy z powierzchni, nie pozwalając na zaleganie brudu i jego przyciąganie,
  • charakterystyczny, delikatny zapach,
  • opakowanie posiada pompkę, która pozwoli w łatwy i wydajny sposób rozprowadzić środek na wybranej powierzchni.

 

Opakowanie: kanister 5l 

 

Sposób użycia: wstrząsnąć przed użyciem. Nie rozpuszczać. Dokonać próby na trwałość koloru. Nie należy prać wcześniej  poplamionego moczem dywanu lub tkaniny dopóki nie zniknie usuwany zapach.

 

Materace, maty, podkłady: Widoczne resztki moczu zebrać papierowym ręcznikiem. Rozpylić preparat na powierzchni i zostawić. Nie wcierać, nie wycierać. W przypadku materaców ze względu na ich grubość operację po pewnym czasie powtórzyć.

 

Pościel, bielizna, ubrania: Rozpylić Urine Free na zaplamionej powierzchni. Umieścić zaplamione artykuły w wiaderkach lub plastikowych torebkach na przynajmniej 30 minut przed wypraniem. W przypadku bardzo uporczywych plam pozostawić na kilka godzin. Wyprać jak zwykle, bez uprzedniego namaczania. Mocz i osad zostaną usunięte w procesie prania i płukania.

 

Dywany/Tkaniny: Należy wyczyścić tyle moczu ile jest możliwe za pomocą łatwo wchłaniającego ręcznika. Dokładnie nasączyć plamę z moczu. Urine Free musi pokryć całą zamoczoną powierzchnię. Pozwolić wyschnąć, nie pocierać. W przypadku starych zabrudzeń konieczne jest codzienne powtarzanie czynności dopóki plamy nie zostaną usunięte. Po usunięciu zapachu i plam należy dokładnie spłukać w celu upewnienia się, że nie ma pozostałości na dywanie.

 

Powierzchnie twarde (drewno, metal, kafelki, itp.): Należy wytrzeć mocz. Rozpylić na powierzchni i poczekać aż wyschnie. W przypadku starych, wysuszonych plam powyższe działanie należy powtarzać codziennie dopóki zapach nie zniknie.

 

Marka: Over Clean

Opinie klientów

Zaloguj się, aby móc ocenić produkt.
Twoja opinia pomoże innym klientom w wyborze właściwego towaru.

Kod asortymentowy producenta: NN-MOC-D005-001

Otrzymanie przez Klienta potwierdzenia Sklepu internetowego o przyjęciu zamówienia Klienta czyni ceny wiążącymi dla stron.

© Bliżej Ciebie 2019

Sklep wykorzystuje pliki cookie. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w Polityce prywatności

Newsletter
Ostatnio oglądane
Urine Free Preparat usuwający mocz i zabrudzenia organiczne 5l
249.00 zł 227.77 zł
Przy zakupie od 3 opak. cena 227.50 zł