Szampon do włosów Eva Natura Potrójna Siła Ziół, z czarną rzepą 400ml

rating 5/5 (7)
Szampon do włosów Eva Natura Potrójna Siła Ziół, z czarną rzepą 400ml
Marka:

Szampon czarna rzepa z linii Siła Ziół gwarantuje włosom dawkę aktywnych i naturalnych składników takich jak: czarna rzepa, skrzyp polny i łopian. Ekstrakty tych ziół odbudową i wzmacniają strukturę włosów łamliwych, wypadających i osłabionych.

Ilość sztuk
 • EZ-A01-C250-0G3

Cena za 1 opak.
z VAT 23%

rabat 0,27 zł

4,86 zł

4,59 zł

Cena od 12 opak.
z VAT 23%

4,48 zł


Produkt dostępny
Koszt dostawy
Dodaj do listy zakupowej
Najczęściej kupowane z tym produktem

Szampon do włosów Czarna Rzepa, Skrzyp Polny, Łopian, Potójna Siła Ziół, Eva Natura


Szampon z czarną rzepą sprawia, że włosy stają się mocne i zdrowe. Dzięki aktywnym biologicznie substancjom z czarnej rzepy, skrzypu polnego i łopianu, wzmacnia cebulki włosowe, zmniejszając łamliwość włosów oraz dodając im elastyczności. Można go stosować tak, czesto, jak wymaga tego stan włosów.EZ-A01-C250-0G3
Wzmacniające, Oczyszczające
Szampon
Łamliwe, Wypadające, Słabe

Dodaj opinię

rating 5 / 5

Szampon ten jest dla mnie pozytywnym zaskoczeniem. Za grosze można mieć rewelacyjny produkt. Myłam różnymi drogimi szamponami i nawet drogie, nie były warte wysokiej ceny, a tu taka rewelacja. Kupię na pewno kolejne sztuki.

rating 5 / 5

wszystkie szampony z tej serii są bardzo dobre! nie obciążają włosów,rozczesywanie bardzo łatwe.Wlosy sa naprawde fantastycznie odświeżone i zachowują sie po tym szamponie lepiej niż po innych markowych cudach.

rating 5 / 5

zaskakujące że po wielu poszukiwania odpowiedniego ten wielokrotnie tańszy daje ulgę na kilka dni(łojotok)

rating 5 / 5

Towar zgodny z opisem i oczekiwaniami. Dobra jakość, przystępna cena.

rating 5 / 5

Wypróbowałam prawie wszystkie szampony z tej serii. Wszystkie polecam.

rating 5 / 5

Dobry polecam
Nasz produkt
Wydajne opakowanie

rating 5 / 5

Gorąco polecam zakupy w tym sklepie!

Informujemy, że sklep internetowy Bliżej Ciebie organizuje akcję promocyjną Dni Darmowej Dostawy i w związku z powyższym wprowadza koszt dostawy równy 0 (zero) złotych dla wszystkich zamówień o wartości powyżej 59 zł brutto złożonych przez stronę sklepu Bliżej Ciebie w dn. 01 lutego 2021 od godziny 00:00 do 28 lutego 2021 do godziny 23:59, opłaconych przelewem tradycyjnym lub  za pośrednictwem serwisu PayU. Powyższa promocja dotyczy wyłącznie zamówień z dostawą na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.

Warunki dostawy i płatności

1. Koszty dostawy

Przelew tradycyjny oraz płatność elektroniczna (GLS, Paczkomaty InPost)

 • 14,99 zł - do kwoty 59 zł
 • 0,00 zł - powyżej kwoty 59 zł

Płatność przy odbiorze (GLS)

 • 20,98 zł - do kwoty 59 zł
 • 3,99 zł - w kwocie 59 zł - 1000 zł 
 • Zamówienia powyżej kwoty 1000 zł nie są realizowane za pobraniem

Uwaga - dostawa do Paczkomatu możliwa jest:

 • Wyłącznie w przypadku wybranych produktów (odpowiednie wymiary, zgodność z regulaminem InPost, itp.)
 • Dla zamówień mieszczących się w skrytce Paczkomatu
 • Dla zamówień nieprzekraczających kwoty 500zł brutto
 • Wyłącznie w przypadku wybrania faktury elektronicznej


2. Czas dostawy

Wyciąg z regulaminu punkt IV:

 1. Sprzedawca dostarcza zamówione Towary przesyłką kurierską. Koszty przesyłki określa załącznik nr 3 do niniejszego Regulaminu. 
 2. Zamówione Towary mogą zostać dostarczone przez Sprzedawcę jedynie pod wskazany przez Klienta adres wskazany w złożonym Zamówieniu.
 3. Termin dostawy zamówionego Towaru może wynosić do siedmiu dni roboczych od dnia otrzymania przez Klienta potwierdzenia Zamówienia.
 4. W przypadku, kiedy występują duże różnice w czasie realizacji lub sposobie pakowania i dostawy poszczególnych towarów, składających się na jedno Zamówienie, Sprzedawca może samodzielnie zdecydować o podziale zamówienia na mniejsze przesyłki. W takim przypadku, ogólny koszt dostawy podany Klientowi przy składaniu zamówienia nie ulega zmianie, a jedynie zostaje rozdzielony na poszczególne przesyłki cząstkowe. W przypadku anulowania części Zamówienia, korekcie ulegają wyłącznie te koszty dostawy, które zostały przypisane do niedostarczonej części Zamówienia. Anulowanie części Zamówienia przez Klienta jest dopuszczalne jednie do chwili otrzymania przez niego potwierdzania Zamówienia (pkt III ust. 5 niniejszego Regulaminu). 

3. Warunki płatności


W naszym sklepie za zamówione artykuły można zapłacić tradycyjnym przelewem na konto, płatnością online, kartami płatniczymi lub gotówką przy odbiorze paczki. Wybraną formę płatności należy zaznaczyć w formularzu zamówienia.

Przy tradycyjnym przelewie bankowym w polu "Tytułem" prosimy umieścić numer zamówienia. Operatorem płatności elektronicznych (przelew online, karta płatnicza) jest firma PayU S.A.

Numery kont bankowych:

 • 95 1090 1506 0000 0001 0579 2488 - Santander Bank Polska S.A. (dawniej Bank Zachodni WBK S.A.)
 • 46 1140 2088 0000 2257 4900 1001 - mBank S.A.
POLSKA MARKA