Szampon do włosów Biały Jeleń, z czystą bawełną 300ml

Szampon do włosów Biały Jeleń, z czystą bawełną 300ml
Marka:

Szampon Biały Jeleń z dodatkiem czystej bawełny stworzony został w oparciu o naturalne i bezpieczne składniki dla włosów suchych. Łagodnie myje i pielęgnuje, nie powoduje podrażnień ani alergii. Dzięki regularnemu stosowaniu włosy przechodzą proces regeneracji, zyskują nawilżenie i miękkość.

Pojemność
 • NN-KBJ-F300-002

Cena za 1 opak.
z VAT 23%

rabat 0,37 zł

9,53 zł

9,16 zł

Cena od 6 opak.
z VAT 23%

9,02 zł

Pojemność
 • NN-KBJ-F300-002

Cena za 1 opak.

rabat 0,37 zł

9,53 zł

9,16 zł

Cena od 6 opak.

9,02 zł


Produkt dostępny
Koszt dostawy
Dodaj do listy zakupowej
Najczęściej kupowane z tym produktem

BIAŁY JELEŃ hipoalergiczny szampon z czystą bawełną


Hipoalergiczny szampon Biały Jeleń z czystą bawełną powstał z myślą o osobach z różnego rodzaju alergiami i problemami skórnymi. Formuła oparta na naturalnych, bezpiecznych i delikatnych środkach myjących i pielęgnujących suche włosy. Nie zawiera alergenów i sztucznych barwników.


Cechy produktu:

 • proteiny pszeniczne ułatwiają rozczesywanie,
 • bawełna wygładza powierzchnię włosa,
 • kompleks witamin AEF odżywia suche włosy,
 • biała herbata - bogactwo związków opóźniających starzenie struktury włosa.UWAGA: Produkt wybierany losowo z magazynu- dostępne są dwie szaty graficzne.


NN-KBJ-F300-002
Oczyszczenie i pielęgnacja, Oczyszczające, Pielęgnacyjne, Regenerujące, Hipoalergiczne
Szampon
300 ml
Suche
Bądź pierwszym, który napisze recenzję!

Dodaj opinię

Informujemy, że sklep internetowy Bliżej Ciebie organizuje akcję promocyjną Dni Darmowej Dostawy i w związku z powyższym wprowadza koszt dostawy równy 0 (zero) złotych dla wszystkich zamówień o wartości powyżej 59 zł brutto złożonych przez stronę sklepu Bliżej Ciebie w dn. 01 lutego 2021 od godziny 00:00 do 28 lutego 2021 do godziny 23:59, opłaconych przelewem tradycyjnym lub  za pośrednictwem serwisu PayU. Powyższa promocja dotyczy wyłącznie zamówień z dostawą na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.

Warunki dostawy i płatności

1. Koszty dostawy

Przelew tradycyjny oraz płatność elektroniczna (GLS/InPost, Paczkomaty InPost)

 • 14,99 zł - do kwoty 59 zł
 • 0,00 zł - powyżej kwoty 59 zł

Płatność przy odbiorze (GLS/InPost)

 • 20,98 zł - do kwoty 59 zł
 • 3,99 zł - w kwocie 59 zł - 1000 zł 
 • Zamówienia powyżej kwoty 1000 zł nie są realizowane za pobraniem

Uwaga - dostawa do Paczkomatu możliwa jest:

 • Wyłącznie w przypadku wybranych produktów (odpowiednie wymiary, zgodność z regulaminem InPost, itp.)
 • Dla zamówień mieszczących się w skrytce Paczkomatu
 • Dla zamówień nieprzekraczających kwoty 500zł brutto
 • Wyłącznie w przypadku wybrania faktury elektronicznej


2. Czas dostawy

Wyciąg z regulaminu punkt IV:

 1. Sprzedawca dostarcza zamówione Towary przesyłką kurierską. Koszty przesyłki określa załącznik nr 3 do niniejszego Regulaminu. 
 2. Zamówione Towary mogą zostać dostarczone przez Sprzedawcę jedynie pod wskazany przez Klienta adres wskazany w złożonym Zamówieniu.
 3. Termin dostawy zamówionego Towaru może wynosić do siedmiu dni roboczych od dnia otrzymania przez Klienta potwierdzenia Zamówienia.
 4. W przypadku, kiedy występują duże różnice w czasie realizacji lub sposobie pakowania i dostawy poszczególnych towarów, składających się na jedno Zamówienie, Sprzedawca może samodzielnie zdecydować o podziale zamówienia na mniejsze przesyłki. W takim przypadku, ogólny koszt dostawy podany Klientowi przy składaniu zamówienia nie ulega zmianie, a jedynie zostaje rozdzielony na poszczególne przesyłki cząstkowe. W przypadku anulowania części Zamówienia, korekcie ulegają wyłącznie te koszty dostawy, które zostały przypisane do niedostarczonej części Zamówienia. Anulowanie części Zamówienia przez Klienta jest dopuszczalne jednie do chwili otrzymania przez niego potwierdzania Zamówienia (pkt III ust. 5 niniejszego Regulaminu). 

3. Warunki płatności


W naszym sklepie za zamówione artykuły można zapłacić tradycyjnym przelewem na konto, płatnością online, kartami płatniczymi lub gotówką przy odbiorze paczki. Wybraną formę płatności należy zaznaczyć w formularzu zamówienia.

Przy tradycyjnym przelewie bankowym w polu "Tytułem" prosimy umieścić numer zamówienia. Operatorem płatności elektronicznych (przelew online, karta płatnicza) jest firma PayU S.A.

Numery kont bankowych:

 • 95 1090 1506 0000 0001 0579 2488 - Santander Bank Polska S.A. (dawniej Bank Zachodni WBK S.A.)
 • 46 1140 2088 0000 2257 4900 1001 - mBank S.A.
POLSKA MARKA