Sklep wykorzystuje pliki cookie. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w polityce prywatności.

Śpiochy dla dorosłych, nieprzemakalne, z długim rękawem

Śpiochy dla dorosłych, nieprzemakalne, z długim rękawem

Marka:

Pelani

Śpiochy dla dorosłych to kombinezon zaprojektowany z myślą o osobach z niepełnosprawnościami bądź demencją, które przez wzgląd na chorobę mogą odczuwać potrzebę zdjęcia ubrania czy wyciągania wyrobu chłonnego. Śpiochy nie krępują ruchów podopiecznego, jednocześnie uniemożliwiając mu rozebranie się.

Cena za opakowanie
z VAT 8%

rabat 6,51 zł

162,73 zł

156,22 zł

Cena od 2 opak.
z VAT 8%

153,26 zł
Rozmiar
 • NN-SPN-OY3U-002

Cena za opakowanie
z VAT 8%

rabat 6,51 zł

162,73 zł

156,22 zł

Cena od 2 opak.
z VAT 8%

153,26 zł

Produkt dostępny

Dodatkowe promocje

 • Wkładki higieniczne Bella Ideale Normal 20 szt. GRATIS przy zamówieniu za min. 200zł! Użyj kodu: Zakupy
Polecane do tego produktu

Nierozbieralne śpiochy dla dorosłych z długim rękawem, Alzhemier

Śpiochy całkowicie nierozbieralne marki Pelani dedykowane są przede wszystkim tym osobom, które – ze względu na swoją chorobę – odczuwają niepohamowaną potrzebę zdjęcia ubrania i wyciągania wyrobu chłonnego. Dotyczy to osób z niepełnosprawnościami, ale także chorych na Alzheimera czy demencję starczą. Kombinezon niezastąpiony jest zwłaszcza w tych sytuacjach, w których podopieczny bywa agresywny i wyjątkowo nadpobudliwy. Przemyślana konstrukcja z elementami autorskimi, niedostępnymi w innych tego typu ubraniach, zapewnia choremu poczucie komfortu a także zachowanie godności. Śpiochy mają na celu także ułatwienie pracy opiekunowi, który dzięki nim nie jest zmuszony do ciągłego ubierania podopiecznego czy poprawiania wyrobu chłonnego.

Cechy produktu:

 • Przemyślana konstrukcja zamków – zarówno suwaki kombinezonu, jak i rękawic bezpalcowych, zbiegają się na plecach. Dzięki temu podopieczny nie ma możliwości samodzielnie zdjąć śpiochów ani odpiąć rękawic. Dodatkowo suwak został zasłonięty materiałem, by jeszcze bardziej utrudnić do niego dostęp.
 • Rękawice zabezpieczające – opatentowana konstrukcja rękawic gwarantuje bezpieczeństwo i wygodę podopiecznego przy jednoczesnym uniemożliwieniu mu zdjęcia kombinezonu. Przestrzeń w zapiętych rękawicach jest na tyle duża, by nie wywoływać dyskomfortu i nie krępować ruchów. Dodatkowo rękawica została wzmocniona drugą warstwą tkaniny.
 • Opaska rzepowa – opaska zapinana na nadgarstku powstrzymuje chorego przed wyciągnięciem ręki, nie krępując jego ruchów ani nie tamując swobodnego przepływu krwi. Jest izolowana od ciała, dlatego nie podrażnia skóry i nie uciska nadgarstka.
 • Odpowiednie wyprofilowanie – ze względu na przeznaczenie kombinezonu, producent zadbał o jego odpowiednie wyprofilowanie w obszarze biodrowym. Dzięki temu podopieczny noszący wyrób chłonny nie odczuwa dyskomfortu związanego z nadmiernym uciskiem.
 • Wzmocniony materiał – najbardziej newralgiczne miejsca, takie jak krok i dekolt, szczególnie narażone na przetarcia i rozerwania, zostały wzmocnione specjalną taśmą.
 • Materiał wysokiej jakości – kombinezony Pelani powstały z wysokiej jakości bawełny z domieszką elastanu. Dzięki odpowiednio dobranej gramaturze stanowią wygodne, ale także trwałe rozwiązanie dla podopiecznego. Śpiochy otrzymały certyfikat Oeko-Tex® Standard 100, świadczący o braku szkodliwych dla zdrowia substancji w danym produkcie.
NN-SPN-OY3U-002
Śpiochy dla dorosłych
Długi
Tak
Bądź pierwszym, który napisze recenzję!

Dodaj opinię

Warunki dostawy i płatności

1. Koszty dostawy

Przelew tradycyjny oraz płatność elektroniczna (GLS, Paczkomaty InPost)

 • 14,99 zł - do kwoty 125 zł
 • 0,00 zł - powyżej kwoty 125 zł

Płatność przy odbiorze (GLS)

 • 20,98 zł - do kwoty 125 zł
 • 3,99 zł - w kwocie 125 zł - 1000 zł 
 • Zamówienia powyżej kwoty 1000 zł nie są realizowane za pobraniem

Uwaga - dostawa do Paczkomatu możliwa jest:

 • Wyłącznie w przypadku wybranych produktów (odpowiednie wymiary, zgodność z regulaminem InPost, itp.)
 • Dla zamówień mieszczących się w skrytce Paczkomatu
 • Dla zamówień nieprzekraczających kwoty 500zł brutto
 • Wyłącznie w przypadku wybrania faktury elektronicznej


2. Czas dostawy

Wyciąg z regulaminu punkt IV:

 1. Sprzedawca dostarcza zamówione Towary przesyłką kurierską. Koszty przesyłki określa załącznik nr 3 do niniejszego Regulaminu. 
 2. Zamówione Towary mogą zostać dostarczone przez Sprzedawcę jedynie pod wskazany przez Klienta adres wskazany w złożonym Zamówieniu.
 3. Termin dostawy zamówionego Towaru może wynosić do siedmiu dni roboczych od dnia otrzymania przez Klienta potwierdzenia Zamówienia.
 4. W przypadku, kiedy występują duże różnice w czasie realizacji lub sposobie pakowania i dostawy poszczególnych towarów, składających się na jedno Zamówienie, Sprzedawca może samodzielnie zdecydować o podziale zamówienia na mniejsze przesyłki. W takim przypadku, ogólny koszt dostawy podany Klientowi przy składaniu zamówienia nie ulega zmianie, a jedynie zostaje rozdzielony na poszczególne przesyłki cząstkowe. W przypadku anulowania części Zamówienia, korekcie ulegają wyłącznie te koszty dostawy, które zostały przypisane do niedostarczonej części Zamówienia. Anulowanie części Zamówienia przez Klienta jest dopuszczalne jednie do chwili otrzymania przez niego potwierdzania Zamówienia (pkt III ust. 5 niniejszego Regulaminu). 

3. Warunki płatności


W naszym sklepie za zamówione artykuły można zapłacić tradycyjnym przelewem na konto, płatnością online, kartami płatniczymi lub gotówką przy odbiorze paczki. Wybraną formę płatności należy zaznaczyć w formularzu zamówienia.

Przy tradycyjnym przelewie bankowym w polu "Tytułem" prosimy umieścić numer zamówienia. Operatorem płatności elektronicznych (przelew online, karta płatnicza) jest firma PayU S.A.

Numery kont bankowych:

 • 95 1090 1506 0000 0001 0579 2488 - Santander Bank Polska S.A. (dawniej Bank Zachodni WBK S.A.)
 • 46 1140 2088 0000 2257 4900 1001 - mBank S.A.

Najczęściej kupowane z tym produktem

Krem na odparzenia Seni Care, z argininą

Zakres cenowy:

7,08 zł - 11,99 zł

PROMOCJA
Polska Marka BCD
Podkłady higieniczne Seni Soft Super Dry

Podkłady higieniczne Seni Soft Super Dry

Rozmiar: 
60x90cm ...
Ilość sztuk: 
15 szt. ...

Cena

32,95 zł

Cena od 4 opak.

32,73 zł

BEZPIECZEŃSTWO
Polska Marka BCD
Ławeczka na wannę, do kąpieli
Rabat 8,21 zł

Cena

105,06 zł 96,85 zł

Cena od 2 opak.

94,39 zł

PROMOCJA