Proszek do dezynfekcji powierzchni Perform 900g

Proszek do dezynfekcji powierzchni Perform 900g

Marka:

Schulke

Perform Schulke to proszę do mycia i dezynfekcji wyrobów medycznych i wyposażenia medycznego. Stworzony na bazie nadsiarczanu potasu, który nie zawiera aldehydów i związków amonowych. Ma szerokie spektrum działania oraz krótki czas aktywacji. Polecany do gabinetów stomatologicznych czy lekarskich.

Opakowanie
 • NN-MSH-DPNR-001

Cena za 1 opak.
z VAT 8%

91,32 zł

Cena od 5 opak.
z VAT 8%

90,04 zł

Opakowanie
 • NN-MSH-DPNR-001

Cena za 1 opak.

91,32 zł

Cena od 5 opak.

90,04 zł


Produkt dostępny
Koszt dostawy
Dodaj do listy zakupowej
Najczęściej kupowane z tym produktem

Perform Preparat do dezynfekcji

Perform to preparat do dezynfekcji i czyszczenia powierzchni wyrobów medycznych i wyposażenia medycznego na bazie nadsiarczanu potasu – nie zawiera aldehydów i związków amonowych. Wyrób z łatwością rozpuszcza się w wodzie, tworząc bezbarwny, nitoksyczny roztwór roboczy.

Produkt może być stosowany m.in. jako środek do dezynfekcji zestawów zabiegowych, leżanek przeznaczonych do badań pacjentów, stołów operacyjnych i zabiegowych a także innych powierzchni medycznych w tym na oddziałach noworodkowych. Oprócz tego może być stosowany do dezynfekcji inkubatorów, wycisków stomatologicznych czy masek do oddychania oraz inhalacji.
Charakteryzuje się wysoką tolerancją materiałową – nie pozostawia plam ani zacieków na czyszczonym sprzęcie.


Cechy produktu:

 • Spektrum działania : B ( w tym Tbc), F (C.albicans), V(HBV, BVDV, ADENO, Noro, Vaccinia, Rota, Papoca SV 40, Polio. SARS),S (C. difficile).
 • Aktywność roztworu roboczego – 30 godzin.
 • wyrób medyczny

NN-MSH-DPNR-001
Granulki
Do mycia i dezynfekcji
Drożdżobójcze
Bezalkoholowy/e
Duże
742.38k
Ulotka
1.3M
Bądź pierwszym, który napisze recenzję!

Dodaj opinię

Informujemy, że sklep internetowy Bliżej Ciebie organizuje akcję promocyjną Dni Darmowej Dostawy i w związku z powyższym wprowadza koszt dostawy równy 0 (zero) złotych dla wszystkich zamówień o wartości powyżej 59 zł brutto złożonych przez stronę sklepu Bliżej Ciebie w dn. 01 lutego 2021 od godziny 00:00 do 28 lutego 2021 do godziny 23:59, opłaconych przelewem tradycyjnym lub  za pośrednictwem serwisu PayU. Powyższa promocja dotyczy wyłącznie zamówień z dostawą na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.

Warunki dostawy i płatności

1. Koszty dostawy

Przelew tradycyjny oraz płatność elektroniczna (GLS, Paczkomaty InPost)

 • 14,99 zł - do kwoty 59 zł
 • 0,00 zł - powyżej kwoty 59 zł

Płatność przy odbiorze (GLS)

 • 20,98 zł - do kwoty 59 zł
 • 3,99 zł - w kwocie 59 zł - 1000 zł 
 • Zamówienia powyżej kwoty 1000 zł nie są realizowane za pobraniem

Uwaga - dostawa do Paczkomatu możliwa jest:

 • Wyłącznie w przypadku wybranych produktów (odpowiednie wymiary, zgodność z regulaminem InPost, itp.)
 • Dla zamówień mieszczących się w skrytce Paczkomatu
 • Dla zamówień nieprzekraczających kwoty 500zł brutto
 • Wyłącznie w przypadku wybrania faktury elektronicznej


2. Czas dostawy

Wyciąg z regulaminu punkt IV:

 1. Sprzedawca dostarcza zamówione Towary przesyłką kurierską. Koszty przesyłki określa załącznik nr 3 do niniejszego Regulaminu. 
 2. Zamówione Towary mogą zostać dostarczone przez Sprzedawcę jedynie pod wskazany przez Klienta adres wskazany w złożonym Zamówieniu.
 3. Termin dostawy zamówionego Towaru może wynosić do siedmiu dni roboczych od dnia otrzymania przez Klienta potwierdzenia Zamówienia.
 4. W przypadku, kiedy występują duże różnice w czasie realizacji lub sposobie pakowania i dostawy poszczególnych towarów, składających się na jedno Zamówienie, Sprzedawca może samodzielnie zdecydować o podziale zamówienia na mniejsze przesyłki. W takim przypadku, ogólny koszt dostawy podany Klientowi przy składaniu zamówienia nie ulega zmianie, a jedynie zostaje rozdzielony na poszczególne przesyłki cząstkowe. W przypadku anulowania części Zamówienia, korekcie ulegają wyłącznie te koszty dostawy, które zostały przypisane do niedostarczonej części Zamówienia. Anulowanie części Zamówienia przez Klienta jest dopuszczalne jednie do chwili otrzymania przez niego potwierdzania Zamówienia (pkt III ust. 5 niniejszego Regulaminu). 

3. Warunki płatności


W naszym sklepie za zamówione artykuły można zapłacić tradycyjnym przelewem na konto, płatnością online, kartami płatniczymi lub gotówką przy odbiorze paczki. Wybraną formę płatności należy zaznaczyć w formularzu zamówienia.

Przy tradycyjnym przelewie bankowym w polu "Tytułem" prosimy umieścić numer zamówienia. Operatorem płatności elektronicznych (przelew online, karta płatnicza) jest firma PayU S.A.

Numery kont bankowych:

 • 95 1090 1506 0000 0001 0579 2488 - Santander Bank Polska S.A. (dawniej Bank Zachodni WBK S.A.)
 • 46 1140 2088 0000 2257 4900 1001 - mBank S.A.