Poduszka ortopedyczna SHELL Blue Memory Dr Sapporo

Poduszka ortopedyczna SHELL Blue Memory Dr Sapporo

Marka:

Dr Sapporo

Poduszka ortopedyczna SHELL Blue Memory Dr Sapporo przeznaczona do spania na plecach i na boku. Wykonana z pianki z pamięcią kształtu, zapobiega problemom z kręgosłupem i spłyca lordozę. Opracowana przy konsultacji z lekarzami i fizjoterapeutami. Najbardziej ergonomiczny model poduszki Dr Sapporo.

Rozmiar
 • NN-SAP-ROUU-001
Wymiary
Kolor

Cena za 1 opak.
z VAT 8%

250,00 zł

Cena od 2 opak.
z VAT 8%

246,76 zł

Rozmiar
 • NN-SAP-ROUU-001
Wymiary
Kolor

Cena za 1 opak.

250,00 zł

Cena od 2 opak.

246,76 zł


Produkt dostępny
Koszt dostawy
Dodaj do listy zakupowej

Dodatkowe promocje

 • Poduszki ortopedyczne Dr Sapporo 10% taniej! Kod jednorazowy: Senior
Najczęściej kupowane z tym produktem

Poduszka ortopedyczna SHELL Blue Memory Dr Sapporo to najlepszy i najbardziej ergonomiczny model poduszki ortopedycznej marki Dr Sapporo.

Wyrób medyczny klasy I, który odznacza się wysoką jakością i gwarancją spełnienia wysokich norm unijnych.

Poduszka opracowana przy konsultacji z lekarzami i fizjoterapeutami. 

Cechy produktu:

 • maksymalnie komfortowa poduszka przeznaczona do spania na plecach i na boku
 • wykonana z pianki z pamięcią kształtu, zapobiega problemom z kręgosłupem i spłyca lordozę
 • właściwie podtrzymuje kręgosłup w pozycji na plecach
 • zapewnia doskonałe podparcie kręgosłupa w pozycji na boku 
 • wymusza naturalną pozycję ciała podczas snu, tzw. pozycję embrionalną
 • utrzymuje ciało w naturalnym fizjologicznym położeniu
 • wymiary poduszki: 52x35x8/10 cm

Nowa generacja pianki wypełniającej - BLUE MEMORY, zapewnia odpowiednią twardość poduszki.

Pianka Blue Memory to najwyższej jakości pianka z pamięcią kształtu. Jest wrażliwa na temperaturę, trwała i zmywalna. Zapewnia poduszce wyjątkowy, jedwabisty dotyk. Pianka jest materiałem termoplastycznym, dopasowującym się do naturalnej krzywizny kręgosłupa. Dzięki niej wszystkie kręgi szyjne znajdują się w odpowiedniej pozycji, a mięśnie pozostają rozluźnione.  

Poduszka ortopedyczna SHELL Blue Memory polecana jest w szczególności osobom z wypłaszczoną lordozą szyjną, które śpią w pozycji na plecach. W odróżnieniu od modeli konkurencyjnych model SHELL Blue Memory nie powoduje protakcji głowy w czasie leżenia na wznak, a zatem nie utrwala wady lordozy szyjnej.

Poduszka anatomiczna SHELL Blue Memory zaprojektowana została w sposób umożliwiający wygodne spanie w pozycji embrionalnej, czyli najbardziej naturalnej dla człowieka. Dzięki bocznym profilom poduszki możliwe jest również neutralne ułożenie barku. 

Nowy rodzaj poszewki

Poduszka ubrana jest w delikatną, przyjemną w dotyku poszewkę bawełniano-poliestrową z pikowanymi tłoczeniami marki BEKAERT DESLEE.

Poszewkę można prać w temperaturze 40 stopni Celsjusza.

Certyfikat tkaniny najwyższej jakości

Certyfikat Confidence in Textiles przyznawany jest najwyższej jakości materiałom nieszkodliwym dla człowieka. Jest to uznawany na całym świecie znak jakości. 

NN-SAP-ROUU-001
Do spania
Bądź pierwszym, który napisze recenzję!

Dodaj opinię

Informujemy, że sklep internetowy Bliżej Ciebie organizuje akcję promocyjną Dni Darmowej Dostawy i w związku z powyższym wprowadza koszt dostawy równy 0 (zero) złotych dla wszystkich zamówień o wartości powyżej 59 zł brutto złożonych przez stronę sklepu Bliżej Ciebie w dn. 01 lutego 2021 od godziny 00:00 do 28 lutego 2021 do godziny 23:59, opłaconych przelewem tradycyjnym lub  za pośrednictwem serwisu PayU. Powyższa promocja dotyczy wyłącznie zamówień z dostawą na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.

Warunki dostawy i płatności

1. Koszty dostawy

Przelew tradycyjny oraz płatność elektroniczna (GLS/InPost, Paczkomaty InPost)

 • 14,99 zł - do kwoty 59 zł
 • 0,00 zł - powyżej kwoty 59 zł

Płatność przy odbiorze (GLS/InPost)

 • 20,98 zł - do kwoty 59 zł
 • 3,99 zł - w kwocie 59 zł - 1000 zł 
 • Zamówienia powyżej kwoty 1000 zł nie są realizowane za pobraniem

Uwaga - dostawa do Paczkomatu możliwa jest:

 • Wyłącznie w przypadku wybranych produktów (odpowiednie wymiary, zgodność z regulaminem InPost, itp.)
 • Dla zamówień mieszczących się w skrytce Paczkomatu
 • Dla zamówień nieprzekraczających kwoty 500zł brutto
 • Wyłącznie w przypadku wybrania faktury elektronicznej


2. Czas dostawy

Wyciąg z regulaminu punkt IV:

 1. Sprzedawca dostarcza zamówione Towary przesyłką kurierską. Koszty przesyłki określa załącznik nr 3 do niniejszego Regulaminu. 
 2. Zamówione Towary mogą zostać dostarczone przez Sprzedawcę jedynie pod wskazany przez Klienta adres wskazany w złożonym Zamówieniu.
 3. Termin dostawy zamówionego Towaru może wynosić do siedmiu dni roboczych od dnia otrzymania przez Klienta potwierdzenia Zamówienia.
 4. W przypadku, kiedy występują duże różnice w czasie realizacji lub sposobie pakowania i dostawy poszczególnych towarów, składających się na jedno Zamówienie, Sprzedawca może samodzielnie zdecydować o podziale zamówienia na mniejsze przesyłki. W takim przypadku, ogólny koszt dostawy podany Klientowi przy składaniu zamówienia nie ulega zmianie, a jedynie zostaje rozdzielony na poszczególne przesyłki cząstkowe. W przypadku anulowania części Zamówienia, korekcie ulegają wyłącznie te koszty dostawy, które zostały przypisane do niedostarczonej części Zamówienia. Anulowanie części Zamówienia przez Klienta jest dopuszczalne jednie do chwili otrzymania przez niego potwierdzania Zamówienia (pkt III ust. 5 niniejszego Regulaminu). 

3. Warunki płatności


W naszym sklepie za zamówione artykuły można zapłacić tradycyjnym przelewem na konto, płatnością online, kartami płatniczymi lub gotówką przy odbiorze paczki. Wybraną formę płatności należy zaznaczyć w formularzu zamówienia.

Przy tradycyjnym przelewie bankowym w polu "Tytułem" prosimy umieścić numer zamówienia. Operatorem płatności elektronicznych (przelew online, karta płatnicza) jest firma PayU S.A.

Numery kont bankowych:

 • 95 1090 1506 0000 0001 0579 2488 - Santander Bank Polska S.A. (dawniej Bank Zachodni WBK S.A.)
 • 46 1140 2088 0000 2257 4900 1001 - mBank S.A.