Super Seni pieluchomajtki dla dorosłych zapinane na rzepy

rating 5/5 (183)
Super Seni pieluchomajtki dla dorosłych zapinane na rzepy
Marka:

 

Poziom chłonności :   6

 

Wyrób medyczny   tak

Klasa: I

Chłonność:

Poziom chłonności wyrobu

Super Seni to oddychające pieluchomajtki dla dorosłych, przeznaczone zarówno dla osób aktywnych jak i dla tych o ograniczonej mobilności ze średnim nietrzymaniem moczu. Zapewniają wysokie poczucie suchości. Gwarantują wygodę i duży komfort użytkowania.

Rozmiar
 • SE-094-XS10-A01
Ilość sztuk

Cena za 1 opak.
z VAT 5%

15,06 zł

Cena od 12 opak.
z VAT 5%

14,54 zł

Rozmiar
 • SE-094-XS10-A01
Ilość sztuk

Cena za 1 opak.

15,06 zł

Cena od 12 opak.

14,54 zł


Produkt dostępny
Koszt dostawy
Dodaj do listy zakupowej
Zapewniamy elastyczny wybór sposobów dostawy i płatności!
Najczęściej kupowane z tym produktem

Super Seni to klasyczne, oddychające pieluchomajtki dla dorosłych zapinane na rzepy. Przeznaczone są dla osób aktywnych jak i dla tych o ograniczonej mobilności.

Dla kogo przeznaczony jest produkt?

Płeć:

 • kobieta
 • mężczyzna

Stan fizyczny:

 • osoba aktywna, samodzielna
 • osoba leżąca, wymagająca opieki

Rodzaj inkontynencji:

 • inkontynencja moczowa
 • inkontynencja kałowa

Stopień inkontynencji i poziom chłonności:

 • inkontynencja: średnia
 • chłonność: 6/9

Najważniejsze właściwości pieluchomajtek Super Seni

Zwiększone poczucie suchości - specjalna włóknina rozprowadzająca EDS (Extra Dry System) znajdująca się we wkładzie chłonnym umożliwia szybsze i dokładniejsze rozprowadzanie wilgoci wewnątrz wkładu, zapewniając tym samym komfortowe poczucie suchości.

Zapobieganie przeciekaniu – osłonki boczne wykonane ze specjalnej hydrofobowej włókniny zapobiegają przeciekaniu wilgoci na zewnątrz pieluchy. Po założeniu pieluchomajtek osłonki idealnie dopasowują się do ciała.

Zapobieganie powstawaniu odparzeń i podrażnień – specjalna struktura warstwy zewnętrznej pieluchomajtek umożliwia przepływ powietrza, przy jednoczesnym nieprzepuszczaniu cieczy, dzięki czemu skóra może swobodnie oddychać. Oddychalność wyrobu sprawia, że powstaje mniej odparzeń i podrażnień, zmniejsza się również ryzyko powstania odleżyn. Specjalna oddychająca włóknina została również zastosowana w skrzydłach bocznych pieluchomajtek, zapewniając w ten sposób swobodną cyrkulację powietrza w części biodrowej wyrobu.

Informacja o konieczności zmiany pieluchy - indykator wilgotności w formie nadruku lub kolorowych pasków informuje o napełnieniu pieluchy. Indykator zmienia się w kontakcie z wilgocią – nadruk rozmywa się, a w przypadku pasków zmienia się ich kolor na niebiesko-zielony. Rozmycie nadruku lub zmiana koloru indykatora na 50-80% jego długości informuje o konieczności zmiany pieluchy.

Zapobieganie powstawaniu nieprzyjemnego zapachu - superabsorbent użyty w pieluchomajtkach, obok silnych właściwości chłonnych, ma również właściwości antybakteryjne, dzięki czemu redukuje rozwój bakterii odpowiadających za powstawanie przykrego zapachu.

Pozostałe właściwości pieluchomajtek Super Seni

Lepsze dopasowanie do ciała i zwiększona swoboda ruchu - idealne dopasowanie do ciała możliwe jest dzięki zastosowaniu przylepcorzepów i elastycznego ściągacza taliowego znajdującego się w przedniej i tylnej części pieluchomajtek. Dzięki połączeniu tych cech pieluchomajtki są elastyczne na całym obwodzie, co zapewnia większą swobodę ruchów oraz poczucie komfortu. Po odpięciu przylepcorzepy nie odkształcają się, więc możliwe jest ich wielokrotne użycie. Dodatkowo dzięki anatomicznemu kształtowi pieluchomajtki dopasowują się do ciała użytkowania zmniejszając tym samym ryzyko otarć mechanicznych.

Zachowanie dyskrecji i wygody – zwężony wkład chłonny w kroku z obrzeży do części środkowej sprawia, że pieluchy lepiej dopasowują się do ciała i są mniej zauważalne przy jednoczesnym utrzymaniu wysokiego poziomu chłonności.

Podwyższony komfort użytkowania – wyjątkowo miękka i delikatna włóknina pozwala na zachowanie dużej wygody w trakcie korzystania z pieluchomajtek.

Zmniejszone ryzyko powstawania reakcji alergicznych – zamiast lateksu pieluchomajtki Super Seni mają elementy z elastycznej przędzy, dzięki czemu zminimalizowane jest ryzyko wystąpienia uczulenia skórnego. Pieluchomajtki Super Seni poddane zostały również niezależnym testom dermatologicznym.

Prosto o pieluchomajtkach Super Seni

Zachęcamy także do zapoznania się z filmem na temat pieluchomajtek Super Seni. Dowiedzą się Państwo między innymi:

 • Komu polecane są pieluchomajtki?
 • Dlaczego pieluchomajtki zapewniają skórze wysoki komfort?
 • Jak wybrać odpowiedni rozmiar?

Zakładanie pieluchomajtek Super Seni

Pieluchomajtki przed założeniem należy aktywować. Dzięki temu, staną się bardziej miękkie, a wkład bardziej chłonny.

1. Rozłóż pieluchomajtki, chwyć je za dwa końce i lekko pociągnij.

2. Złóż pieluchomajtki wzdłuż na pół i lekko rozciągnij.

Jak samodzielnie zakładać pieluchomajtki Super Seni?

 1. Aktywowane pieluchomajtki włóż między nogi, trzymając je ułożone w formie łódki.
 2. Dopasuj pieluchomajtki z tyłu i z przodu tak, aby dokładnie przylegały do ciała.
 3. Zapnij pieluchomajtki za pomocą elastycznych przylepcorzepów, zaczynając od dolnego zapięcia. Przyczep je lekko skośnie do góry. Górne przylepcorzepy przyklej dopasowując pieluchomajtki do talii.
 4. Po zapięciu pieluchomajtek upewnij się, czy pielucha dobrze leży i odpowiednio przylega do ciała oraz czy osłonki boczne nie są zwinięte. Ważne jest aby w żadnym miejscu pielucha nie wpijała się w ciało.
 5. Zużyte pieluchomajtki zwiń i wyrzuć do kosza na śmieci. Nie wyrzucaj zużytego wyrobu do toalety.

Jak zakładać pieluchomajtki Super Seni osobie leżącej?

 1. Stań z brzegu łóżka i zegnij w kolanie jedną z nóg chorego. Obróć podopiecznego na bok i po dokonaniu czynności pielęgnacyjnych podłóż z tyłu pod chorego aktywowane wcześniej pieluchomajtki. Połóż chorego z powrotem na plecach, wyprostuj jego nogi, a następnie wyciągnij podwinięte skrzydło pieluchomajtek.
 2. Wyciągnij przednią część pieluchomajtek i dopasuj ją do krocza.
 3. Zapnij pieluchomajtki za pomocą elastycznych przylepcorzepów, zaczynając od dolnego zapięcia. Przyczep je lekko skośnie do góry. Górne przylepcorzepy przyklej dopasowując pieluchomajtki do talii.
 4. Po zapięciu pieluchomajtek upewnij się, czy pielucha dobrze leży i odpowiednio przylega do ciała oraz czy osłonki boczne nie są zwinięte. Ważne jest aby w żadnym miejscu pielucha nie wpijała się w ciało.
 5. Zużyte pieluchomajtki zwiń i wyrzuć do kosza na śmieci. Nie wyrzucaj zużytego wyrobu do toalety.

Dobór rozmiaru pieluchomajtek Super Seni

Wybór produktu to nie tylko kwestia rodzaju wyrobu, ale również dobór odpowiedniego rozmiaru. Źle dobrana pielucha może przynieść szkody zarówno finansowe, jak i zdrowotne.

Za mała pielucha będzie uwierać i może powodować nieprzyjemne obtarcia w pasie czy w pachwinach. Dodatkowo może, także wywołać podrażnienie skóry, które w przypadku osób leżących szybko może przekształcić się w trudno gojące się rany.

Za duża pielucha będzie luźno leżeć, przez co bardzo prawdopodobne będą wycieki boczne, które nie tylko obniżą komfort, ale również podniosą koszty prania.

Jak dobrać odpowiedni rozmiar pieluchomajtek Super Seni?

Używając miary krawieckiej, zmierz obwód w biodrach i w talii. Następnie odnieś te wartości do rozmiarów pieluchomajtek Seni ujętych w tabeli poniżej.

Jeśli oba wymiary: obwód w talii i bioder mieszczą się w jednym z podanych w tabeli przedziałów - ten rozmiar wybierz.

Jeśli wymiary talii i bioder znajdują się w dwóch różnych przedziałach, wybierz rozmiar na podstawie wymiaru większego.

Dostępne rozmiary pieluchomajtek Super Seni (extra small, small, medium, large, extra large)

Chłonności pieluchomajtek Super Seni

Seni - polska marka obecna na ponad 80 rynkach

Seni od lat towarzyszy osobom z nietrzymaniem moczu oraz opiekunom osób chorych i niepełnosprawnych, dostarczając im produkty chłonne i pielęgnacyjne doskonałej jakości.

Produkty Seni i Seni Care rekomendowane są, także przez personel Kliniki Budzik i Fundację Ewy Błaszczyk "Akogo?"

Rekomendacja Polskiego Towarzystwa Gerontologicznego

Produkty Seni i Seni Care otrzymały rekomendację Polskiego Towarzystwa Gerontologicznego - ogólnonarodowej organizacji non-profit skupiającej naukowców, praktyków, gerontologów, geriatrów i innych profesjonalistów, którzy poświęcają się sprawie poprawy zdrowia i jakości życia oraz niezależności ludzi starszych.

SE-094-XS10-A01
Kobieta, Mężczyzna
Osoba leżąca
Kałowa, Moczowa
Średnia
  6
Zapinane na rzepy
Paczka
Standardowa
Super Seni
  tak

Dodaj opinię

rating 5 / 5

Od ponad 1,5 roku używałam przy pielęgnacji obłożnie chorej mamy pieluchomajtki Tena. Robiąc zamówienie podkładów i myjek Seni spostrzegłam, że Seni ma korzystniejszą cenę na pieluchomajtki. Postanowiłam spróbować. Okazało się, że produkt niczym nie ustępuje odpowiednikowi Teny. Wydaje się, że nawet jest delikatniejszy w dotyku co ma duże znaczenie dla osoby leżącej. Dziś zamawiam kolejną partię .

rating 5 / 5

Jestem bardzo zadowolony z jakości pieluchomajtek oraz duży plus za szybką wysyłkę ponieważ potrzebowałem tego dla ciężko chorej mamy, która leży w szpitalu.
Bardzo dobre udogodnienie,że transport jest darmowy od 49zł dlatego też mnie to zachęciło aby zrobić tutaj zakupy.
Produkt oraz wysyłkę oceniam bardzo wysoko i skorzystam jeszcze z zakupów tutaj bo wiem,że będzie taka potrzeba.

rating 5 / 5

Pieluchomajtki Super Seni (2) spełniają całkowicie moje oczekiwania przy opiece i pielęgnacji mojej mamy. Wygodnie się je zakłada, nie targają się, nie przepuszczają, a co najważniejsze nie obserwuję jakichkolwiek odparzeń na ciele. Polecam ten produkt!

rating 5 / 5

Ten produkt nie jest dla mnie nowością. W domu mam zawsze 1 paczkę bo mam w domu mamę która kończy 95 lat i chociaż porusza się nie leży to od czasu do czasu zdarzają się jakieś problemy żołądkowo moczowe i wtedy jest to bardzo pomocne.

rating 4 / 5

rozmiar nie ten ale trudno pomyliłem się, następnym razem na pewno nie pomylę rozmiaru. Poza tym wszystko perfekt!!! a najważniejsze w porównaniu z zakupem w aptece - absolutna dyskrecja !!! Polecam

rating 5 / 5

Produkt dobry, zgodny z opisem. Sklep godny polecenia- błyskawiczna wysyłka, ceny niższe niż w aptekach. Paczka następnego dnia była już w domu. Przy zakupie zestawu kurier gratis.Ocena 5 na 5

rating 5 / 5

Produkty w jakosci wysokiej jak oczekiwano. Obsluga z Bella-Handel bardzo Dobra. Dostawa na czas z zapowiedzią.
Bardzo dobre doświadczenie przy pierwszych zakupach
Tak trzymaj

rating 5 / 5

Produkt bardzo dobry dla osób z ograniczonym nietrzymaniem moczu. Łatwy do wymiany na nowy. Wyraźnie poprawia samopoczucie chorego, komfort związany z niekontrolowanym wydalaniem moczu.

rating 5 / 5

kupuje dla mojej mamy która leży od półtora roku i jestem naprawę zadowolona myślę że dzięki pieluchom nie mam problemu z odleżynami pozdrawiam

rating 5 / 5

Super zapełniają swoją funkcję
Służą nawet jako opatrunek
Przesyłka dotarła szybko w super stanie i pod same drzwi.
Pozdrawiam

rating 5 / 5

Jestem zadowolona z transakcji. Pieluchomajtki dotarły do nas starannie zapakowane. Błyskawiczna wysyłka. Pieluchomajtki są bardzo dobre i chłonne.

rating 5 / 5

Bardzo dobrej jakości . Nie ma odparzeń ani problemów alergicznych.Dobrze chłonne.Opis producenta adekwatny.
Korzystam pół roku i polecam.

rating 5 / 5

Są miękkie i delikatne. Dobrze dopracowane rozmiary (znamy nie tylko L). Życzymy producentom dużo sił, wciąż nowych pomysłów i rozwiązań :-)

rating 5 / 5

Produkt spełnia wszystkie oczekiwania. Jest łatwy zakładany i zdejmowany, dobrze wchłania, nie ma nieprzyjemnego zapachu. Polecam z pewnością.

rating 5 / 5

pieluchomajtki używam już trzy lata i uważam ,że na dzień są najlepsze. Gorąco polecam zakupy w tym sklepie! zawsze szybka dostawa, \r\n\r\n

rating 5 / 5

Pieluchy dzienne, przewidziane na kilka godzin. Dobrej jakości zapięcie typu przylepiec. Można wielokrotnie zapinać. Bardzo polecam.

rating 5 / 5

Pieluchy dzienne, przewidziane na kilka godzin. Dobrej jakości zapięcie typu przylepiec. Można wielokrotnie zapinać. Bardzo polecam.

rating 5 / 5

Siostra, ktora opiekuje się nasza Mama, bardzo je chwali. Uważa je za duży luksus. Niestety, nic więcej nie jestem w stanie dodać.

rating 5 / 5

Próbowałam różne rodzaje pieluch, ale te sprawdzają się najlepiej. Dobrze chłoną i zapięcie jest do wielokrotnego użytku.

rating 5 / 5

pieluchy seni używam od dawna i nie narzekam są bardzo wygodne dla synka nie przemakają także polecam znajomym

rating 5 / 5

Polecam. Taniej niż wszędzie. Przesyłki zabezpieczone i dostarczone bardzo szybko :) Zadowolenie z zakupów 100 % :)

rating 5 / 5

Produkt dobry jak zawsze. Sklep super- błyskawiczna przesyłka , praktycznie z dnia na dzień. Zdecydowanie polecam

rating 5 / 5

Z produktu jestem bardzo zadowolona, z jakości obsługi również, szybko i solidnie.
Dziękuję bardzo.

rating 5 / 5

Bardzo dziękuję za szybka realizację zamówienia.
Myślę ,że jeszcze skorzystam z Państwa usług.

rating 5 / 5

Ten produkt kupuje od dawna. Spełnia moje oczekiwania ,dlatego nie zamieniam go na inny (np z innej firmy..)

rating 5 / 5

Szybka,profesjonalna realizacja zamówienia.Kolejne zakupy w tej aptece i na pewno nie ostatnie.

rating 5 / 5

czasami plastry się urywają ale to jednostkowe przypadki, poza tym spełniają swoja funkcje

rating 5 / 5

Towar zgodny z opisem i oczekiwaniami. Dobra jakość i bardzo sprawna organizacja dostawy.

rating 5 / 5

bardzo dobre, przepuszczają powietrze, dobrze się zapinają i odpinają wygodne - polecam.

rating 5 / 5

Pieluchomajtki są wystarczająco chłonne wygodne w zakładaniu spełniają swoje zadanie.

rating 5 / 5

Dziękuję jPPestem zadowolona z produktu dobry jakosciowa jak i co ważne cenowo.Polecam.

rating 5 / 5

pieluchomajtki dzienne podobnie jak nocne bardzo dobre , delikatne w dotyku i chłonne

rating 5 / 5

Pieluchomajtki Super Seni warte są zakupu , spełniają swoją rolę , POLECAM !!!

rating 5 / 5

Towar zgodny z opisem. Pieluchomajtki są chłonne i wytrzymałe. Szybka dostawa

rating 5 / 5

kilkanaście razy już kupowałem w Bliżej Ciebie i zawsze tak samo niezawodnie.

rating 5 / 5

Bardzo dobre pieluchy, jak wszystkie produkty tej Firmy najwyższej jakości !!!

rating 5 / 5

wszystko w najlepszym porządku ,na czas i bardzo sprawnie .Polecam i Pozdrawiam

rating 5 / 5

Jestem bardzo zadowolony z Państwa profesjonalnej realizacji zamówienia.

rating 5 / 5

Produkt bezkonkurencyjny, realizacja wzorcowa, no i cena nie do pobicia!

rating 5 / 5

Towar zgodny z opisem i oczekiwaniami. Dobra jakość, przystępna cena.

rating 5 / 5

Towar zgodny z opisem i oczekiwaniami. Dobra jakość, przystępna cena.

rating 5 / 5

Szybka i sprawna dostawa, dobra cena, produkt spełnia moje oczekiwania

rating 5 / 5

Najlepsza cena, dobra jakość. Szybka obsługa, bezproblemowa. Polecem

rating 5 / 5

Super sprawa, dla osób które mają problem z nietrzymaniem moczu !

rating 5 / 5

Bardzo sprawna realizacja i b. miły i rzeczowy kontakt.dziękuję.

rating 5 / 5

Produkt zgodny z opisem, szybka wysyłka zamówionego towaru.

rating 5 / 5

Pieluchy są super. Spełniają moje oczekiwania. Dziękuję.

rating 5 / 5

idealne dla osób , które mają nieduże nietrzymanie moczu

rating 5 / 5

Produkt bardzo dobry. Obsługa oraz dostawa także. Polecam

rating 5 / 5

Produkt bardzo dobry, Dostawa bezproblemowa i błyskawiczna

rating 5 / 5

Chłonne i wygodnie w użytkowaniu. Rzepy dobrze trzymają

rating 5 / 5

Spełniają swoją rolę, chłonne, nie uczulają, Polecam

rating 5 / 5

Pieluchomajtki są chłonne i łatwe w zakładaniu.polecam

rating 5 / 5

polecam- szybka obsługa .produkt spełnia moje oczekiwania

rating 5 / 5

Spełniają swoją rolę, chłonne, nie uczulają, Polecam

rating 5 / 5

Pieluchomajtki bardzo chłonne i wygodne w użytkowaniu

rating 5 / 5

pieluchomajtki dla mojem mamy są super polecam

rating 5 / 5

Towar i realizacja zamówienia na najwyższym poziomie

rating 5 / 5

Dobry produkt. Sprawna dostawa. Teściowa zadowolona.

rating 5 / 5

Jestem bardzo zadowolona z pieluch seni. Pozdrawiam.

rating 5 / 5

Warte swojej ceny, godne polecenia.. Dostawa super!

rating 5 / 5

Bardzo chłonne i łatwe w obsłudze pieluchomajtki

rating 5 / 5

Pieluchomajtki wystarczająco spełniają wymogi.

rating 5 / 5

wszystko ok. i dostawa i zapakowanie i jakość.

rating 5 / 5

bardzo dobrej jakości, spełniają swoją rolę

rating 5 / 5

Najlepsze dzienne pieluchy, jakie są na rynku.

rating 5 / 5

Bardzo wygodne pieluchomajtki. Stosuje na dzien

rating 5 / 5

Wygodne zakładanie, dość chłonne. Polecam

rating 5 / 5

Idealne dla osób leżących !!! Polecam !!!

rating 5 / 5

Bardzo dobry produkt w bardzo dobrej cenie.

rating 5 / 5

Bardzo dobry produkt w bardzo dobrej cenie.

rating 5 / 5

Bardzo dobry produkt w bardzo dobrej cenie.

rating 5 / 5

Bardzo dobry produkt w bardzo dobrej cenie.

rating 5 / 5

Pieluchomajtki dla dorosłych są idealne.

rating 5 / 5

Wszystko ok,bardzo szybka dostawa,polecam

rating 5 / 5

Wszystko ok, serdecznie polecam każdemu!

rating 5 / 5

Wszystko ok, serdecznie polecam każdemu!

rating 5 / 5

Wszystko ok, serdecznie polecam każdemu!

rating 5 / 5

Wszystko ok, serdecznie polecam każdemu!

rating 5 / 5

produkt super , szybka dostawa- polecam

rating 5 / 5

Jesteśmy bardzo zadowoleni. Polecamy !

rating 5 / 5

BARDZO DOBRY PRODUKT, IDOŚĆ MIĘKKIE

rating 5 / 5

Produkt spełnia oczekiwania. Polecam.

rating 5 / 5

bardzo dobrze spełniają swoją rolę

rating 5 / 5

spełniają pokładane w nich nadzieje

rating 5 / 5

Gorąco polecam zakupy w tym sklepie!

rating 5 / 5

Gorąco polecam zakupy w tym sklepie!

rating 5 / 5

Bardzo dobra jakość i szybka dostawa

rating 5 / 5

Super produkt i błyskawiczna wysyłka

rating 5 / 5

Gorąco polecam zakupy w tym sklepie!

rating 5 / 5

Gorąco polecam zakupy w tym sklepie!

rating 5 / 5

Gorąco polecam zakupy w tym sklepie!

rating 5 / 5

Gorąco polecam zakupy w tym sklepie!

rating 5 / 5

Gorąco polecam zakupy w tym sklepie!

rating 5 / 5

Gorąco polecam zakupy w tym sklepie!

rating 5 / 5

Gorąco polecam zakupy w tym sklepie!

rating 5 / 5

Warte swojej ceny, godne polecenia.

rating 5 / 5

Używam tylko tych, są doskonałe.

rating 5 / 5

Warte swojej ceny, godne polecenia.

rating 5 / 5

Produkt spełnił moje oczekiwania.

rating 5 / 5

Produkt spełnił moje oczekiwania

rating 5 / 5

Warte swojej ceny, godne polecenia.

rating 5 / 5

Warte swojej ceny, godne polecenia.

rating 5 / 5

Warte swojej ceny, godne polecenia.

rating 5 / 5

Warte swojej ceny, godne polecenia.

rating 5 / 5

Warte swojej ceny, godne polecenia.

rating 5 / 5

Warte swojej ceny, godne polecenia.

rating 5 / 5

duże opakowanie, sprawdzają się

rating 5 / 5

Produkt spełnia moje oczekiwania

rating 5 / 5

Produkt spełnia moje oczekiwania

rating 5 / 5

polecam ! chłonne i wytrzymałe

rating 4 / 5

Dobry produkt w przystepnej cenie

rating 5 / 5

Produkt spełnia moje oczekiwania

rating 5 / 5

Bardzo dobry produkt. Polecam:)

rating 5 / 5

Dobra jakość, atrakcyjna cena

rating 5 / 5

Polecam bardzo dobre pampersy

rating 5 / 5

Super produkt!!!! Rewelacyjny

rating 5 / 5

BARDZO DOBRY PRODUKT .POLECAM

rating 5 / 5

Najlepsze pieluchy na dzień

rating 5 / 5

idealne delikatne nawet nanoc

rating 5 / 5

Znakomite! Komfort i wygoda.

rating 5 / 5

Jestem zadowolona jak zawsze

rating 5 / 5

są tańsze niż w aptekach

rating 5 / 5

Spełnia swoją funkcję. OK

rating 5 / 5

Bardzo dobra cena i jakość

rating 5 / 5

bardzo fajne pieluchomajtki

rating 5 / 5

jestem bardzo zadowolona.

rating 5 / 5

Bardzo dobre i opłacalne

rating 5 / 5

pozytywna opinia

rating 5 / 5

spełniają oczekiwania

rating 5 / 5

Spełniają swoją rolę

rating 5 / 5

Szybko i tanio. Polecam

rating 5 / 5

Dobra jakość, polecam

rating 5 / 5

dobrze chłonne wygodne

rating 5 / 5

Bardzo dobry produkt .

rating 5 / 5

Bardzo dobre pieluchy.

rating 5 / 5

Dobry produkt, polecam

rating 5 / 5

Transakcja bez zarzutu

rating 5 / 5

bardzo dobra jakość

rating 5 / 5

Bardzo dobry produkt.

rating 5 / 5

Bardzo dobre produkty

rating 4.5 / 5

super chłonne dobre

rating 5 / 5

Bardzo dobry produkt

rating 5 / 5

towar zgodny z opisem

rating 5 / 5

Bardzo dobra jakość

rating 5 / 5

bardzo dobry produkt

rating 5 / 5

Super sklep, polecam

rating 5 / 5

Produkt bardzo dobry

rating 5 / 5

Super sklep, polecam

rating 5 / 5

bardzo dobry produkt

rating 5 / 5

WSZYSTKO SUPER!!!!

rating 5 / 5

Jestem zadowolona.

rating 5 / 5

Polecam na dzień.

rating 5 / 5

pieluchy na dzień

rating 5 / 5

towar bardzo dobry

rating 5 / 5

są super polecam

rating 5 / 5

Ocena najlepsza

rating 5 / 5

Dobra jakość.

rating 5 / 5

Bardzo dobre

rating 5 / 5

super produkt!

rating 5 / 5

Dobry produkt

rating 5 / 5

Polecam zakup.

rating 5 / 5

Bardzo dobre

rating 5 / 5

Bardzo dobre

rating 5 / 5

Super szybko

rating 5 / 5

bardzo dobre

rating 5 / 5

są super

rating 5 / 5

Polecam.

rating 5 / 5

polecam

rating 5 / 5

Polecam

rating 5 / 5

Polecam

rating 5 / 5

Polecam

rating 5 / 5

polecam

rating 5 / 5

Polecam

rating 5 / 5

polecam

rating 5 / 5

Polecam

rating 5 / 5

Są OK

rating 5 / 5

DOBRE!

rating 5 / 5

Super

rating 5 / 5

Super

rating 5 / 5

Super

rating 5 / 5

Super

rating 5 / 5

dobre

Warunki dostawy i płatności

1. Koszty i formy dostawy

Przedpłata na konto (przelew tradycyjny oraz płatność elektroniczna)

 • 14,99 zł - do kwoty 59 zł
 • 0,00 zł - powyżej kwoty 59 zł

Płatność przy odbiorze 

 • 20,98 zł - do kwoty 59 zł
 • 3,99 zł - w kwocie 59 zł - 1000 zł 
 • Zamówienia powyżej kwoty 1000 zł nie są realizowane za pobraniem

Dostępne formy dostawy

 • GLS
 • InPost
 • Pocztex
 • Paczkomat
 • Punkty odbioru Poczty Polskiej (Żabka, Orlen, Ruch, Urząd Pocztowy).


Uwaga - wybrane usługi mogą być niedostępne gdy:

 • Nie wyraziłeś zgody na fakturę elektroniczną - w przypadku niektórych przewoźników nie mamy możliwości dołączenia faktury papierowej (zmiany ustawień możesz dokonać po przejściu do "Moje konto" w zakładce "Zarządzanie zgodami")
 • Nie jesteśmy w stanie spakować Twojego zamówienia do kartonu zdefiniowanego jako maksymalny dla danej formy dostawy.
 • Wartość zamówienia przekracza zakres odpowiedzialności przewoźnika za Twoją paczkę w ramach danej formy dostawy.


2. Czas dostawy

Wyciąg z regulaminu punkt IV:

 1. Sprzedawca dostarcza zamówione Towary przesyłką kurierską. Koszty przesyłki określa załącznik nr 3 do niniejszego Regulaminu. 
 2. Zamówione Towary mogą zostać dostarczone przez Sprzedawcę jedynie pod wskazany przez Klienta adres wskazany w złożonym Zamówieniu.
 3. Termin dostawy zamówionego Towaru może wynosić do siedmiu dni roboczych od dnia otrzymania przez Klienta potwierdzenia Zamówienia.
 4. W przypadku, kiedy występują duże różnice w czasie realizacji lub sposobie pakowania i dostawy poszczególnych towarów, składających się na jedno Zamówienie, Sprzedawca może samodzielnie zdecydować o podziale zamówienia na mniejsze przesyłki. W takim przypadku, ogólny koszt dostawy podany Klientowi przy składaniu zamówienia nie ulega zmianie, a jedynie zostaje rozdzielony na poszczególne przesyłki cząstkowe. W przypadku anulowania części Zamówienia, korekcie ulegają wyłącznie te koszty dostawy, które zostały przypisane do niedostarczonej części Zamówienia. Anulowanie części Zamówienia przez Klienta jest dopuszczalne jednie do chwili otrzymania przez niego potwierdzania Zamówienia (pkt III ust. 5 niniejszego Regulaminu). 

3. Warunki płatności


W naszym sklepie za zamówione artykuły można zapłacić tradycyjnym przelewem na konto, płatnością online, kartami płatniczymi lub gotówką przy odbiorze paczki. Wybraną formę płatności należy zaznaczyć w formularzu zamówienia.

Przy tradycyjnym przelewie bankowym w polu "Tytułem" prosimy umieścić numer zamówienia. Operatorem płatności elektronicznych (przelew online, karta płatnicza) jest firma PayU S.A.

Numery kont bankowych:

 • 95 1090 1506 0000 0001 0579 2488 - Santander Bank Polska S.A.
BEZPIECZEŃSTWO
POLSKA MARKA