Super Seni Plus pieluchomajtki dla dorosłych zapinane na rzepy

rating 5/5 (370)
Super Seni Plus pieluchomajtki dla dorosłych zapinane na rzepy
BEZPIECZEŃSTWO
POLSKA MARKA
Marka:

 

Poziom chłonności :   7

 

Wyrób medyczny   Tak

Klasa: I

Chłonność:

Poziom chłonności wyrobu

Super Seni Plus to oddychające pieluchomajtki "nocne" przeznaczone dla osób aktywnych jak i dla tych o ograniczonej mobilności ze średnim i ciężkim nietrzymaniem moczu. Zapewniają wysokie poczucie suchości. Gwarantują wygodę i duży komfort użytkowania.

Rozmiar
 • SE-094-XS10-A02
Ilość sztuk

Cena za 1 opak.
z VAT 5%

20,25 zł

Cena od 12 opak.
z VAT 5%

19,52 zł

Rozmiar
 • SE-094-XS10-A02
Ilość sztuk

Cena za 1 opak.

20,25 zł

Cena od 12 opak.

19,52 zł


Produkt dostępny
Koszt dostawy
Dodaj do listy zakupowej
Zapewniamy elastyczny wybór sposobów dostawy i płatności!

Dodatkowe promocje

 • Zamówienia powyżej 69 zł dostarczamy za DARMO!
Najczęściej kupowane z tym produktem

Super Seni Plus to klasyczne, oddychające pieluchomajtki zapinane na rzepy przeznaczone dla osób aktywnych jak i dla tych o ograniczonej mobilności.

Dla kogo przeznaczony jest produkt?

Płeć:

 • kobieta
 • mężczyczna

Stan fizyczny:

 • osoba aktywna, samodzielna
 • osoba leżąca, wymagająca opieki

Rodzaj inkontynencji:

 • inkontynencja moczowa
 • inkontynencja kałowa

Stopień inkontynencji i poziom chłonności:

 • inkontynencja: średnia / ciężka
 • chłonność: 7/9

Najważniejsze właściwości pieluchomajtek Super Seni Plus

Zwiększone poczucie suchości - specjalna włóknina rozprowadzająca EDS (Extra Dry System) znajdująca się we wkładzie chłonnym umożliwia szybsze i dokładniejsze rozprowadzanie wilgoci wewnątrz wkładu, zapewniając tym samym komfortowe poczucie suchości.

Zapobieganie przeciekaniu – osłonki boczne wykonane ze specjalnej hydrofobowej włókniny zapobiegają przeciekaniu wilgoci na zewnątrz pieluchy. Po założeniu pieluchomajtek osłonki idealnie dopasowują się do ciała.

Zapobieganie powstawaniu odparzeń i podrażnień – specjalna struktura warstwy zewnętrznej pieluchomajtek umożliwia przepływ powietrza, przy jednoczesnym nieprzepuszczaniu cieczy, dzięki czemu skóra może swobodnie oddychać. Oddychalność wyrobu sprawia, że powstaje mniej odparzeń i podrażnień, zmniejsza się również ryzyko powstania odleżyn. Specjalna oddychająca włóknina została również zastosowana w skrzydłach bocznych pieluchomajtek, zapewniając w ten sposób swobodną cyrkulację powietrza w części biodrowej wyrobu.

Informacja o konieczności zmiany pieluchy - indykator wilgotności w formie nadruku lub kolorowych pasków informuje o napełnieniu pieluchy. Indykator zmienia się w kontakcie z wilgocią – nadruk rozmywa się, a w przypadku pasków zmienia się ich kolor na niebiesko-zielony. Rozmycie nadruku lub zmiana koloru indykatora na 50-80% jego długości informuje o konieczności zmiany pieluchy.

Zapobieganie powstawaniu nieprzyjemnego zapachu - superabsorbent użyty w pieluchomajtkach, obok silnych właściwości chłonnych, ma również właściwości antybakteryjne, dzięki czemu redukuje rozwój bakterii odpowiadających za powstawanie przykrego zapachu.

Pozostałe właściwości pieluchomajtek Super Seni Plus

Lepsze dopasowanie do ciała i zwiększona swoboda ruchu - idealne dopasowanie do ciała możliwe jest dzięki zastosowaniu przylepcorzepów i elastycznego ściągacza taliowego znajdującego się w przedniej i tylnej części pieluchomajtek. Dzięki połączeniu tych cech pieluchomajtki są elastyczne na całym obwodzie, co zapewnia większą swobodę ruchów oraz poczucie komfortu. Po odpięciu przylepcorzepy nie odkształcają się, więc możliwe jest ich wielokrotne użycie. Dodatkowo dzięki anatomicznemu kształtowi pieluchomajtki dopasowują się do ciała użytkowania zmniejszając tym samym ryzyko otarć mechanicznych.

Zachowanie dyskrecji i wygody – zwężony wkład chłonny w kroku z obrzeży do części środkowej sprawia, że pieluchy lepiej dopasowują się do ciała i są mniej zauważalne przy jednoczesnym utrzymaniu wysokiego poziomu chłonności.

Podwyższony komfort użytkowania – wyjątkowo miękka i delikatna włóknina pozwala na zachowanie dużej wygody w trakcie korzystania z pieluchomajtek.

Zmniejszone ryzyko powstawania reakcji alergicznych – zamiast lateksu pieluchomajtki Super Seni mają elementy z elastycznej przędzy, dzięki czemu zminimalizowane jest ryzyko wystąpienia uczulenia skórnego. Pieluchomajtki Super Seni poddane zostały również niezależnym testom dermatologicznym.

Prosto o pieluchomajtkach Super Seni

Zachęcamy także do zapoznania się z filmem na temat pieluchomajtek Super Seni. Dowiedzą się Państwo między innymi:

 • Komu polecane są pieluchomajtki?
 • Dlaczego pieluchomajtki zapewniają skórze wysoki komfort?
 • Jak wybrać odpowiedni rozmiar?

Zakładanie pieluchomajtek Super Seni Plus

Pieluchomajtki przed założeniem należy aktywować. Dzięki temu, staną się bardziej miękkie, a wkład bardziej chłonny.

1. Rozłóż pieluchomajtki, chwyć je za dwa końce i lekko pociągnij.

2. Złóż pieluchomajtki wzdłuż na pół i lekko rozciągnij.

Jak samodzielnie zakładać pieluchomajtki Super Seni Plus?

 1. Aktywowane pieluchomajtki włóż między nogi, trzymając je ułożone w formie łódki.
 2. Dopasuj pieluchomajtki z tyłu i z przodu tak, aby dokładnie przylegały do ciała.
 3. Zapnij pieluchomajtki za pomocą elastycznych przylepcorzepów, zaczynając od dolnego zapięcia. Przyczep je lekko skośnie do góry. Górne przylepcorzepy przyklej dopasowując pieluchomajtki do talii.
 4. Po zapięciu pieluchomajtek upewnij się, czy pielucha dobrze leży i odpowiednio przylega do ciała oraz czy osłonki boczne nie są zwinięte. Ważne jest aby w żadnym miejscu pielucha nie wpijała się w ciało.
 5. Zużyte pieluchomajtki zwiń i wyrzuć do kosza na śmieci. Nie wyrzucaj zużytego wyrobu do toalety.

Jak zakładać pieluchomajtki Super Seni Plus osobie leżącej?

 1. Stań z brzegu łóżka i zegnij w kolanie jedną z nóg chorego. Obróć podopiecznego na bok i po dokonaniu czynności pielęgnacyjnych podłóż z tyłu pod chorego aktywowane wcześniej pieluchomajtki. Połóż chorego z powrotem na plecach, wyprostuj jego nogi, a następnie wyciągnij podwinięte skrzydło pieluchomajtek.
 2. Wyciągnij przednią część pieluchomajtek i dopasuj ją do krocza.
 3. Zapnij pieluchomajtki za pomocą elastycznych przylepcorzepów, zaczynając od dolnego zapięcia. Przyczep je lekko skośnie do góry. Górne przylepcorzepy przyklej dopasowując pieluchomajtki do talii.
 4. Po zapięciu pieluchomajtek upewnij się, czy pielucha dobrze leży i odpowiednio przylega do ciała oraz czy osłonki boczne nie są zwinięte. Ważne jest aby w żadnym miejscu pielucha nie wpijała się w ciało.
 5. Zużyte pieluchomajtki zwiń i wyrzuć do kosza na śmieci. Nie wyrzucaj zużytego wyrobu do toalety.

Dobór rozmiaru pieluchomajtek Super Seni Plus

Wybór produktu to nie tylko kwestia rodzaju wyrobu, ale również dobór odpowiedniego rozmiaru. Źle dobrana pielucha może przynieść szkody zarówno finansowe, jak i zdrowotne.

Za mała pielucha będzie uwierać i może powodować nieprzyjemne obtarcia w pasie czy w pachwinach. Dodatkowo może, także wywołać podrażnienie skóry, które w przypadku osób leżących szybko może przekształcić się w trudno gojące się rany.

Za duża pielucha będzie luźno leżeć, przez co bardzo prawdopodobne będą wycieki boczne, które nie tylko obniżą komfort, ale również podniosą koszty prania.

Jak dobrać odpowiedni rozmiar pieluchomajtek Super Seni Plus?

Używając miary krawieckiej, zmierz obwód w biodrach i w talii. Następnie odnieś te wartości do rozmiarów pieluchomajtek Seni ujętych w tabeli poniżej.

Jeśli oba wymiary: obwód w talii i bioder mieszczą się w jednym z podanych w tabeli przedziałów - ten rozmiar wybierz.

Jeśli wymiary talii i bioder znajdują się w dwóch różnych przedziałach, wybierz rozmiar na podstawie wymiaru większego.

Dostępne rozmiary pieluchomajtek Super Seni Plus (extra small, small, medium, large, extra large, XXL)

Chłonności pieluchomajtek Super Seni

Seni - polska marka obecna na ponad 80 rynkach

Seni od lat towarzyszy osobom z nietrzymaniem moczu oraz opiekunom osób chorych i niepełnosprawnych, dostarczając im produkty chłonne i pielęgnacyjne doskonałej jakości.

Produkty Seni i Seni Care rekomendowane są, także przez personel Kliniki Budzik i Fundację Ewy Błaszczyk "Akogo?"

Rekomendacja Polskiego Towarzystwa Gerontologicznego

Produkty Seni i Seni Care otrzymały rekomendację Polskiego Towarzystwa Gerontologicznego - ogólnonarodowej organizacji non-profit skupiającej naukowców, praktyków, gerontologów, geriatrów i innych profesjonalistów, którzy poświęcają się sprawie poprawy zdrowia i jakości życia oraz niezależności ludzi starszych.

SE-094-XS10-A02
Kobieta, Mężczyzna
Osoba leżąca
Kałowa, Moczowa
Średnia, Ciężka
  7
Zapinane na rzepy
Paczka
Podwyższona
Super Seni
  Tak

Dodaj opinię

rating 5 / 5

Pieluchomajtki Super SENI Plus są dość chłonne, chociaż w przypadku mojego 13 letniego niepełnosprawnego syna- muszę zmieniać pieluchę w połowie jej zapełnienia. Jeśli zmieni się później , to niestety przecieka i moczy Mu ubranie. Jednak ogólnie pieluchomajtki SENI są dość dobre, miękkie, prawie bezzapachowe, zapięcia można zapinać wielokrotnie. Mogłyby być bardziej wyprofilowane w pachwinach. Nadmiar wykończenia my wycinamy nożyczkami pod dolnym zapięciem, aby uda naszego syna miały większe pole manewru i nie uciskały. Generalnie polecamy te pieluchomajtki.

rating 5 / 5

Pieluchomajtek Seni w opiece nad tatą używam już długo i doceniam ich jakość oraz duży wybór pod względem chłonności czy też rozmiaru. Sprawdzają się, więc nigdy nie potrzebowałam sprawdzać pieluchomajtek innego Producenta. Plus także za dobrze trzymające przylepce. Szybkość i bezproblemowa realizacja zamówień to ogromny atut sklepu.

rating 5 / 5

Produkty zgodne z naszymi oczekiwaniami.Dostarczone do domu zaoszczędziło mi to bardzo dużo czasu i zachodu .Kurier przyniósł paczkę.W mojej sytuacji to duża wyręka bo nie mogę dźwigać.Polubiłam zakupy przez Internet choć miałam duże obawy.

rating 5 / 5

Pampersy dla dorosłych , super najlepsze jakie znam a przetestowałam na mamie leżącej już wiele. Nadają się zarówno na dzień jak i na noc przede wszystkim
dla osób z dużym wydalaniem. Pampersy na 6+
Polecam

rating 5 / 5

Super, tata jest bardzo zadowolony. Realizacja błyskawiczna. Jest to moje kolejne zamówienie. Dzwoniłam już dwa razy z prośbą o informację do pracowników - otrzymałam pełne, bardzo pomocne informacje.

rating 5 / 5

Dla mojego męża były bardzo dobre i kupowałam od dłuższego czasu. Dobry
towar nie trzeba dodatkowo polecać bo jest sam w sobie dobry. No i oczywiście super obsługa dostawcy do klienta.

rating 5 / 5

Zamówienie złożyłam dla mojej mamy, która uważa te pieluchomajtki za bardzo chłonne i zapewniające Jej komfort. Ze swej strony mogę ocenić szybkość dostawy- po prostu super. Bardzo dziękuję

rating 5 / 5

Pieluchomajtki Super Seni Plus 4 są bardzo chłonne
co mi ułatwia w zabezpieczeniu mojego chorego.
Polecam . Ponadto łatwe w użyciu - nie wymagają specjalnego
szkolenia

rating 5 / 5

Pieluchy wysokiej jakości, bardzo chłonne, nie przeciekają. Zapięcie (typu przylepiec) dobrej jakości, można wielokrotnie zapinać i odpinać. Bardzo polecam.

rating 5 / 5

Używam stale. Najlepszy produkt w swojej kategorii. Bardzo chłonne, łatwe w zakładaniu, właściwie założone nie przesuwaja sie i daja komfort użytkowania.

rating 5 / 5

Produkt w tym sklepie jest w atrakcyjnej cenie. Pieluchomajtki bardzo dobre dla osoby o ograniczonej aktywności fizycznej, chłonne i dopasowane do ciała.

rating 4.5 / 5

Dostawa w terminie i perfekcyjna!
Produkt bardzo dobry !
Spełnia oczekiwania... pomaga w pielęgnacji mojej 92 Mamusi -bardzo dziękuję!!!

rating 5 / 5

pieluchomajtki bardzo dobre. Używamy na noc. Gorąco polecam zakupy w tym sklepie! zawsze sprawna dostawa, a towar porządnie zapakowany.

rating 5 / 5

artykuł bardzo dobry, chociaż szkoda że zrezygnowaliście z możliwości dwukrotnego zapinania pieluchy - brak podklejki na zapięciu

rating 5 / 5

Od wielu lat kupuję i polecam, grubość odpowiednia, mojemu bratu nie robią się żadne odparzenia oraz cena przystępna. Polecam

rating 5 / 5

Produkty otrzymuję zawsze na czas i dobrej jakości, jestem zadowolona z usług, dlatego zawsze korzystam z usług tego sklepu.