Super Seni Plus pieluchomajtki dla dorosłych zapinane na rzepy

rating 5/5 (386)
Super Seni Plus pieluchomajtki dla dorosłych zapinane na rzepy
POLSKA MARKA
Marka:

 

Poziom chłonności :   7

 

Wyrób medyczny   Tak

Klasa: I

Chłonność:

Poziom chłonności wyrobu

Super Seni Plus to oddychające pieluchomajtki "nocne" przeznaczone dla osób aktywnych jak i dla tych o ograniczonej mobilności ze średnim i ciężkim nietrzymaniem moczu. Zapewniają wysokie poczucie suchości. Gwarantują wygodę i duży komfort użytkowania.

[Czytaj dalej]
Rozmiar
 • SE-094-XS10-A02
Ilość sztuk

Cena za 1 opak.
z VAT 5%

19,60 zł

Rozmiar
 • SE-094-XS10-A02
Ilość sztuk

Cena za 1 opak.

19,60 zł


Produkt dostępny
Koszt dostawy
Dodaj do listy zakupowej
Zapewniamy elastyczny wybór sposobów dostawy i płatności!

Dodatkowe promocje

 • Zamówienia powyżej 79 zł dostarczamy za DARMO!
 • Kup produkty Seni/Seni Care o wartości min. 99 zł, otrzymasz chusteczki Seni Care 10 szt. GRATIS! Kod jednorazowy: Okazja
 • Kup produkty Seni/Seni Care za 100 zł i otrzymaj 10 zł rabatu na ciśnieniomierz Microlife BP A2! Kod jednorazowy: Senior
Najczęściej kupowane z tym produktem

Super Seni Plus to klasyczne, oddychające pieluchomajtki zapinane na rzepy przeznaczone dla osób aktywnych jak i dla tych o ograniczonej mobilności.

Dla kogo przeznaczony jest produkt?

Płeć:

 • kobieta
 • mężczyczna

Stan fizyczny:

 • osoba aktywna, samodzielna
 • osoba leżąca, wymagająca opieki

Rodzaj inkontynencji:

 • inkontynencja moczowa
 • inkontynencja kałowa

Stopień inkontynencji i poziom chłonności:

 • inkontynencja: średnia / ciężka
 • chłonność: 7/9

Najważniejsze właściwości pieluchomajtek Super Seni Plus

Zwiększone poczucie suchości - specjalna włóknina rozprowadzająca EDS (Extra Dry System) znajdująca się we wkładzie chłonnym umożliwia szybsze i dokładniejsze rozprowadzanie wilgoci wewnątrz wkładu, zapewniając tym samym komfortowe poczucie suchości.

Zapobieganie przeciekaniu – osłonki boczne wykonane ze specjalnej hydrofobowej włókniny zapobiegają przeciekaniu wilgoci na zewnątrz pieluchy. Po założeniu pieluchomajtek osłonki idealnie dopasowują się do ciała.

Zapobieganie powstawaniu odparzeń i podrażnień – specjalna struktura warstwy zewnętrznej pieluchomajtek umożliwia przepływ powietrza, przy jednoczesnym nieprzepuszczaniu cieczy, dzięki czemu skóra może swobodnie oddychać. Oddychalność wyrobu sprawia, że powstaje mniej odparzeń i podrażnień, zmniejsza się również ryzyko powstania odleżyn. Specjalna oddychająca włóknina została również zastosowana w skrzydłach bocznych pieluchomajtek, zapewniając w ten sposób swobodną cyrkulację powietrza w części biodrowej wyrobu.

Informacja o konieczności zmiany pieluchy - indykator wilgotności w formie nadruku lub kolorowych pasków informuje o napełnieniu pieluchy. Indykator zmienia się w kontakcie z wilgocią – nadruk rozmywa się, a w przypadku pasków zmienia się ich kolor na niebiesko-zielony. Rozmycie nadruku lub zmiana koloru indykatora na 50-80% jego długości informuje o konieczności zmiany pieluchy.

Zapobieganie powstawaniu nieprzyjemnego zapachu - superabsorbent użyty w pieluchomajtkach, obok silnych właściwości chłonnych, ma również właściwości antybakteryjne, dzięki czemu redukuje rozwój bakterii odpowiadających za powstawanie przykrego zapachu.

Pozostałe właściwości pieluchomajtek Super Seni Plus

Lepsze dopasowanie do ciała i zwiększona swoboda ruchu - idealne dopasowanie do ciała możliwe jest dzięki zastosowaniu przylepcorzepów i elastycznego ściągacza taliowego znajdującego się w przedniej i tylnej części pieluchomajtek. Dzięki połączeniu tych cech pieluchomajtki są elastyczne na całym obwodzie, co zapewnia większą swobodę ruchów oraz poczucie komfortu. Po odpięciu przylepcorzepy nie odkształcają się, więc możliwe jest ich wielokrotne użycie. Dodatkowo dzięki anatomicznemu kształtowi pieluchomajtki dopasowują się do ciała użytkowania zmniejszając tym samym ryzyko otarć mechanicznych.

Zachowanie dyskrecji i wygody – zwężony wkład chłonny w kroku z obrzeży do części środkowej sprawia, że pieluchy lepiej dopasowują się do ciała i są mniej zauważalne przy jednoczesnym utrzymaniu wysokiego poziomu chłonności.

Podwyższony komfort użytkowania – wyjątkowo miękka i delikatna włóknina pozwala na zachowanie dużej wygody w trakcie korzystania z pieluchomajtek.

Zmniejszone ryzyko powstawania reakcji alergicznych – zamiast lateksu pieluchomajtki Super Seni mają elementy z elastycznej przędzy, dzięki czemu zminimalizowane jest ryzyko wystąpienia uczulenia skórnego. Pieluchomajtki Super Seni poddane zostały również niezależnym testom dermatologicznym.

Uwaga!

Rozmiar XXL Super Seni Plus przeznaczony jest dla osób o dużym obwodzie w pasie. Konstrukcja pieluchomajtek XXL, w odróżnieniu od pozostałych wariantów, posiada włókninowe pasy przedłużające skrzydła boczne. Dzięki nim pieluchomajtki nie zakrywają dużej powierzchni ciała. Przylepcorzepy w rozmiarze XXL znajdują się natomiast w przedniej części pieluchomajtek i mocuje się je do włókninowych pasów.

Prosto o pieluchomajtkach Super Seni

Zachęcamy także do zapoznania się z filmem na temat pieluchomajtek Super Seni. Dowiedzą się Państwo między innymi:

 • Komu polecane są pieluchomajtki?
 • Dlaczego pieluchomajtki zapewniają skórze wysoki komfort?
 • Jak wybrać odpowiedni rozmiar?

Zakładanie pieluchomajtek Super Seni Plus

Pieluchomajtki przed założeniem należy aktywować. Dzięki temu, staną się bardziej miękkie, a wkład bardziej chłonny.

1. Rozłóż pieluchomajtki, chwyć je za dwa końce i lekko pociągnij.

2. Złóż pieluchomajtki wzdłuż na pół i lekko rozciągnij.

Jak samodzielnie zakładać pieluchomajtki Super Seni Plus?

 1. Aktywowane pieluchomajtki włóż między nogi, trzymając je ułożone w formie łódki.
 2. Dopasuj pieluchomajtki z tyłu i z przodu tak, aby dokładnie przylegały do ciała.
 3. Zapnij pieluchomajtki za pomocą elastycznych przylepcorzepów, zaczynając od dolnego zapięcia. Przyczep je lekko skośnie do góry. Górne przylepcorzepy przyklej dopasowując pieluchomajtki do talii.
 4. Po zapięciu pieluchomajtek upewnij się, czy pielucha dobrze leży i odpowiednio przylega do ciała oraz czy osłonki boczne nie są zwinięte. Ważne jest aby w żadnym miejscu pielucha nie wpijała się w ciało.
 5. Zużyte pieluchomajtki zwiń i wyrzuć do kosza na śmieci. Nie wyrzucaj zużytego wyrobu do toalety.

Jak zakładać pieluchomajtki Super Seni Plus osobie leżącej?

 1. Stań z brzegu łóżka i zegnij w kolanie jedną z nóg chorego. Obróć podopiecznego na bok i po dokonaniu czynności pielęgnacyjnych podłóż z tyłu pod chorego aktywowane wcześniej pieluchomajtki. Połóż chorego z powrotem na plecach, wyprostuj jego nogi, a następnie wyciągnij podwinięte skrzydło pieluchomajtek.
 2. Wyciągnij przednią część pieluchomajtek i dopasuj ją do krocza.
 3. Zapnij pieluchomajtki za pomocą elastycznych przylepcorzepów, zaczynając od dolnego zapięcia. Przyczep je lekko skośnie do góry. Górne przylepcorzepy przyklej dopasowując pieluchomajtki do talii.
 4. Po zapięciu pieluchomajtek upewnij się, czy pielucha dobrze leży i odpowiednio przylega do ciała oraz czy osłonki boczne nie są zwinięte. Ważne jest aby w żadnym miejscu pielucha nie wpijała się w ciało.
 5. Zużyte pieluchomajtki zwiń i wyrzuć do kosza na śmieci. Nie wyrzucaj zużytego wyrobu do toalety.

Dobór rozmiaru pieluchomajtek Super Seni Plus

Wybór produktu to nie tylko kwestia rodzaju wyrobu, ale również dobór odpowiedniego rozmiaru. Źle dobrana pielucha może przynieść szkody zarówno finansowe, jak i zdrowotne.

Za mała pielucha będzie uwierać i może powodować nieprzyjemne obtarcia w pasie czy w pachwinach. Dodatkowo może, także wywołać podrażnienie skóry, które w przypadku osób leżących szybko może przekształcić się w trudno gojące się rany.

Za duża pielucha będzie luźno leżeć, przez co bardzo prawdopodobne będą wycieki boczne, które nie tylko obniżą komfort, ale również podniosą koszty prania.

Jak dobrać odpowiedni rozmiar pieluchomajtek Super Seni Plus?

Używając miary krawieckiej, zmierz obwód w biodrach i w talii. Następnie odnieś te wartości do rozmiarów pieluchomajtek Seni ujętych w tabeli poniżej.

Jeśli oba wymiary: obwód w talii i bioder mieszczą się w jednym z podanych w tabeli przedziałów - ten rozmiar wybierz.

Jeśli wymiary talii i bioder znajdują się w dwóch różnych przedziałach, wybierz rozmiar na podstawie wymiaru większego.

Dostępne rozmiary pieluchomajtek Super Seni Plus (extra small, small, medium, large, extra large, XXL)

Chłonności pieluchomajtek Super Seni

Seni - polska marka obecna na ponad 80 rynkach

Seni od lat towarzyszy osobom z nietrzymaniem moczu oraz opiekunom osób chorych i niepełnosprawnych, dostarczając im produkty chłonne i pielęgnacyjne doskonałej jakości.

Produkty Seni i Seni Care rekomendowane są, także przez personel Kliniki Budzik i Fundację Ewy Błaszczyk "Akogo?"

Rekomendacja Polskiego Towarzystwa Gerontologicznego

Produkty Seni i Seni Care otrzymały rekomendację Polskiego Towarzystwa Gerontologicznego - ogólnonarodowej organizacji non-profit skupiającej naukowców, praktyków, gerontologów, geriatrów i innych profesjonalistów, którzy poświęcają się sprawie poprawy zdrowia i jakości życia oraz niezależności ludzi starszych.

SE-094-XS10-A02
Kobieta, Mężczyzna
Osoba leżąca
Kałowa, Moczowa
Średnia, Ciężka
  7
Zapinane na rzepy
Paczka
Podwyższona
Super Seni
  Tak
Na dzień, Na noc

Dodaj opinię

rating 5 / 5

Pieluchomajtki Super SENI Plus są dość chłonne, chociaż w przypadku mojego 13 letniego niepełnosprawnego syna- muszę zmieniać pieluchę w połowie jej zapełnienia. Jeśli zmieni się później , to niestety przecieka i moczy Mu ubranie. Jednak ogólnie pieluchomajtki SENI są dość dobre, miękkie, prawie bezzapachowe, zapięcia można zapinać wielokrotnie. Mogłyby być bardziej wyprofilowane w pachwinach. Nadmiar wykończenia my wycinamy nożyczkami pod dolnym zapięciem, aby uda naszego syna miały większe pole manewru i nie uciskały. Generalnie polecamy te pieluchomajtki.

rating 5 / 5

Pieluchomajtek Seni w opiece nad tatą używam już długo i doceniam ich jakość oraz duży wybór pod względem chłonności czy też rozmiaru. Sprawdzają się, więc nigdy nie potrzebowałam sprawdzać pieluchomajtek innego Producenta. Plus także za dobrze trzymające przylepce. Szybkość i bezproblemowa realizacja zamówień to ogromny atut sklepu.

rating 5 / 5

Produkty zgodne z naszymi oczekiwaniami.Dostarczone do domu zaoszczędziło mi to bardzo dużo czasu i zachodu .Kurier przyniósł paczkę.W mojej sytuacji to duża wyręka bo nie mogę dźwigać.Polubiłam zakupy przez Internet choć miałam duże obawy.

rating 5 / 5

Pampersy dla dorosłych , super najlepsze jakie znam a przetestowałam na mamie leżącej już wiele. Nadają się zarówno na dzień jak i na noc przede wszystkim
dla osób z dużym wydalaniem. Pampersy na 6+
Polecam

rating 5 / 5

Super, tata jest bardzo zadowolony. Realizacja błyskawiczna. Jest to moje kolejne zamówienie. Dzwoniłam już dwa razy z prośbą o informację do pracowników - otrzymałam pełne, bardzo pomocne informacje.

rating 5 / 5

Dla mojego męża były bardzo dobre i kupowałam od dłuższego czasu. Dobry
towar nie trzeba dodatkowo polecać bo jest sam w sobie dobry. No i oczywiście super obsługa dostawcy do klienta.

rating 5 / 5

Zamówienie złożyłam dla mojej mamy, która uważa te pieluchomajtki za bardzo chłonne i zapewniające Jej komfort. Ze swej strony mogę ocenić szybkość dostawy- po prostu super. Bardzo dziękuję

rating 5 / 5

Pieluchomajtki Super Seni Plus 4 są bardzo chłonne
co mi ułatwia w zabezpieczeniu mojego chorego.
Polecam . Ponadto łatwe w użyciu - nie wymagają specjalnego
szkolenia

rating 5 / 5

Pieluchy wysokiej jakości, bardzo chłonne, nie przeciekają. Zapięcie (typu przylepiec) dobrej jakości, można wielokrotnie zapinać i odpinać. Bardzo polecam.

rating 5 / 5

Używam stale. Najlepszy produkt w swojej kategorii. Bardzo chłonne, łatwe w zakładaniu, właściwie założone nie przesuwaja sie i daja komfort użytkowania.

rating 5 / 5

Produkt w tym sklepie jest w atrakcyjnej cenie. Pieluchomajtki bardzo dobre dla osoby o ograniczonej aktywności fizycznej, chłonne i dopasowane do ciała.

rating 4.5 / 5

Dostawa w terminie i perfekcyjna!
Produkt bardzo dobry !
Spełnia oczekiwania... pomaga w pielęgnacji mojej 92 Mamusi -bardzo dziękuję!!!

rating 5 / 5

pieluchomajtki bardzo dobre. Używamy na noc. Gorąco polecam zakupy w tym sklepie! zawsze sprawna dostawa, a towar porządnie zapakowany.

rating 5 / 5

artykuł bardzo dobry, chociaż szkoda że zrezygnowaliście z możliwości dwukrotnego zapinania pieluchy - brak podklejki na zapięciu

rating 5 / 5

Od wielu lat kupuję i polecam, grubość odpowiednia, mojemu bratu nie robią się żadne odparzenia oraz cena przystępna. Polecam

rating 5 / 5

Produkty otrzymuję zawsze na czas i dobrej jakości, jestem zadowolona z usług, dlatego zawsze korzystam z usług tego sklepu.

rating 5 / 5

bardzo dobry produkt, używam już od dawna i jestem zadowolona, pieluchy nie przemakają, są przyjazne dla skóry. polecam

rating 5 / 5

Od kilku lat kupuje dla mamy pieluchomajtki typu Super seni plus stosowane na noc w pełni zabezpieczają 10 godz Polecam

rating 5 / 5

Trochę mniej chłonne, ale również spełniają oczekiwania. Po prostu zamiast dwóch na dobę trzeba stosować trzy.

rating 5 / 5

Produkt wyśmienity. Równie dobra obsługa techniczna, czyli w tym przypadku niezwykle szybka przesyłka. Pozdrawiam:)

rating 5 / 5

Materiał bardzo chłonny i oddychający. Zapobiega odparzeniom i zapewnia odpowiednią cyrkulację powietrza. Polecam

rating 5 / 5

Bardzo dobry produkt - pieluchomajtki bardziej chłonne niż zwyczajne. Przy zmianie co 8 godzin są nie do przelania.

rating 5 / 5

Bardzo dobry produkt - pieluchomajtki bardziej chłonne niż zwyczajne. Przy zmianie co 8 godzin są nie do przelania.

rating 5 / 5

Pieluszki bardzo fajne, dobrze wchłaniają mocz, dopasowują do ciała dzięki ściągaczom i "oddychają".

rating 5 / 5

Spełniły moje oczekiwania 100%, są chłonne i nie przeciekają co było dla mnie bardzo istotne. Polecam

rating 4.5 / 5

Bardzo dobre ,mama bardzo sobie je chwali,aczkolwiek faktycznie czerwone mają lepszą wchłanialność.

rating 5 / 5

Bardzo dobre chłonne pieluchy a przede wszystkim szybka dostawa i tańsze niż w aptekach :) pozdrawiam

rating 5 / 5

Najlepszy sklep,super jakość i szybka dostawa.Jestem bardzo zadowolona z Waszych usług. Pozdrawiam

rating 5 / 5

Idealne dla starszej osoby z niedowładem. Bardzo pojemne, delikatne i łatowo zakładane.Polecam

rating 5 / 5

polecam ten sklep z uwagi na błyskawiczną dostawę zamówienia i szeroki asortyment, dziękuję

rating 5 / 5

Wspaniały produkt i wspaniała obsługa klienta. Dziękuję na pewno będę stałą klientką

rating 5 / 5

Bardzo dobrze sprawdzają się u chorych leżących, chłonne, zarówno na dzień jak i na noc.

rating 5 / 5

Świetny produkt, stale stosowany w pelęgnacji osoby bliskiej w wieku 93 lat, bez zarzutu.

rating 5 / 5

Pieluchy seni są bardzo dobre. Mam dziecko niepełnosprawne i sprawdzają się znakomicie.

rating 5 / 5

na pewno będę jeszcze nie raz korzystać , przesyłka expresowa , sklep godny polecenia

rating 5 / 5

są bardzo chłonne , zapewniają niezbędny komfort chorej osobie i wygodę opiekunowi

rating 5 / 5

polecam ten sklep z uwagi na szeroki asortyment i błyskawiczną dostawę zamówienia

rating 5 / 5

dostarczony towar zgodnie z zamówieniem, realizacja bardzo szybka.
brak uwag

rating 5 / 5

Pampersy spełniają wszystkie wymagania, lecz mogłyby mieć mocniejsze zapięcia.

rating 5 / 5

Produkt wcześniej sprawdzony, godny polecenia. Dostawa bardzo szybka. Dziękuję

rating 5 / 5

Mega szybka dostawa. Produkt na najwyższym poziomie za najniższą cene. Polecam

rating 5 / 5

polecam ,są takie jak powinny chłonne ,jakość bardzo dobra ,cena korzystna.

rating 5 / 5

Bardzo dobry produkt. Spełnia nasze i naszego pacjenta oczekiwania. Polecam !

rating 5 / 5

produkty bardzo dobrej jakości
zamówienia realizowane błyskawicznie

rating 5 / 5

Bez wątpienia następca wiodącej marki produkującej pieluszki dla dzieci.

rating 5 / 5

produkty bardzo dobrej jakości
zamówienia realizowane błyskawicznie

rating 5 / 5

Produkt bardzo dobrej jakości na pewno będę go kupować.
Polecam.

rating 5 / 5

Produkt oryginalny i szybka dostawa. Gorąco polecam zakupy w tym sklepie!

rating 5 / 5

Super jakość, dobra cena i błyskawiczny transport. Pełnia zadowolenia.

rating 5 / 5

Dostawa b. szybka. Towar zgodny z zamówieniem, wysokiej jakości.Polecam

rating 5 / 5

Te pieluchomajtki kupuje już od 2 lat i uważam, że to jedne z lepszych

rating 5 / 5

Polecam kolejny raz zamawiam i jestem zadowolona z produktu jak i z ceny

rating 5 / 5

Towar zgodny z opisem i oczekiwaniami. Dobra jakość, przystępna cena.

rating 5 / 5

Towar zgodny z opisem i oczekiwaniami. Dobra jakość, przystępna cena.

rating 5 / 5

Towar zgodny z opisem i oczekiwaniami. Dobra jakość, przystępna cena.

rating 5 / 5

Towar zgodny z opisem i oczekiwaniami. Dobra jakość, przystępna cena.

rating 5 / 5

Towar zgodny z opisem i oczekiwaniami. Dobra jakość, przystępna cena.

rating 5 / 5

Towar zgodny z opisem i oczekiwaniami. Dobra jakość, przystępna cena.

rating 5 / 5

Towar zgodny z opisem i oczekiwaniami. Dobra jakość, przystępna cena.

rating 5 / 5

Towar zgodny z opisem i oczekiwaniami. Dobra jakość, przystępna cena.

rating 5 / 5

Towar zgodny z opisem i oczekiwaniami. Dobra jakość, przystępna cena.

rating 5 / 5

Towar zgodny z opisem i oczekiwaniami. Dobra jakość, przystępna cena.

rating 5 / 5

Towar zgodny z opisem i oczekiwaniami. Dobra jakość, przystępna cena.

rating 5 / 5

Towar zgodny z opisem i oczekiwaniami. Dobra jakość, przystępna cena.

rating 5 / 5

Towar zgodny z opisem i oczekiwaniami. Dobra jakość, przystępna cena.

rating 5 / 5

Towar zgodny z opisem i oczekiwaniami. Dobra jakość, przystępna cena.

rating 5 / 5

Towar zgodny z opisem i oczekiwaniami. Dobra jakość, przystępna cena.

rating 5 / 5

Towar zgodny z opisem i oczekiwaniami. Dobra jakość, przystępna cena.

rating 5 / 5

Towar zgodny z opisem i oczekiwaniami. Dobra jakość, przystępna cena.

rating 5 / 5

Towar zgodny z opisem i oczekiwaniami. Dobra jakość, przystępna cena.

rating 5 / 5

Towar zgodny z opisem i oczekiwaniami. Dobra jakość, przystępna cena.

rating 5 / 5

Towar zgodny z opisem i oczekiwaniami. Dobra jakość, przystępna cena.

rating 5 / 5

Towar zgodny z opisem i oczekiwaniami. Dobra jakość, przystępna cena.

rating 5 / 5

Towar zgodny z opisem i oczekiwaniami. Dobra jakość, przystępna cena.

rating 5 / 5

Towar zgodny z opisem i oczekiwaniami. Dobra jakość, przystępna cena.

rating 5 / 5

Towar zgodny z opisem i oczekiwaniami. Dobra jakość, przystępna cena.

rating 5 / 5

Towar zgodny z opisem i oczekiwaniami. Dobra jakość, przystępna cena.

rating 5 / 5

Towar zgodny z opisem i oczekiwaniami. Dobra jakość, przystępna cena.

rating 5 / 5

Towar zgodny z opisem i oczekiwaniami. Dobra jakość, przystępna cena.

rating 5 / 5

Towar zgodny z opisem i oczekiwaniami. Dobra jakość, przystępna cena.

rating 5 / 5

Towar zgodny z opisem i oczekiwaniami. Dobra jakość, przystępna cena.

rating 5 / 5

Towar zgodny z opisem i oczekiwaniami. Dobra jakość, przystępna cena.

rating 5 / 5

najlepsza jakość w przystępnej cenie-zwłaszcza w zestawie, polecam

rating 5 / 5

Produkt spełnia oczekiwania, bardzo dziękuję za szybką dostawę

rating 5 / 5

Super produkt dla mojego chorego synka. Komfortowe i chłonne

rating 5 / 5

BARDZO DOBRY PROUKT, BARDZO CHŁONNE I ZARAZEM DOŚĆ MIĘKKIE

rating 5 / 5

Świetny produkt , bardzo dobra chłonność i rodzaj zapięcia

rating 5 / 5

Pampersy są bardo dobre chłonne jestem zadowolona z nich

rating 5 / 5

Produkt pełnowartościowy, oczekiwania spełnione, dziękuję

rating 5 / 5

Od czasu, gdy je kupuję - znacznie rzadziej piorę pościel.

rating 5 / 5

Lepsze od porównywalnych pieluchomajtek innych producentów.

rating 5 / 5

"Towar zgodny z opisem,szybka wysyłka. POLECAM!!!"

rating 5 / 5

bardzo dobre na noc. Na dzien nieco za grube zwlaszcza latem

rating 5 / 5

Bardzo dobrze uzupełniają asortyment stosowanych pieluch.

rating 5 / 5

dziękuję zamówienie zostało bardzo sprawnie zrealizowane

rating 5 / 5

super , wytrzymuje całą noc , chłonny i wygodny w użyciu

rating 5 / 5

Kupuję je od 2 lat. Pierwszy raz u Was. Są bardzo dobre.

rating 5 / 5




Dla mojej teściowej są najlepsze

rating 5 / 5

Szybko i sprawnie. Gorąco polecam zakupy w tym sklepie!

rating 5 / 5

Produkt bardzo dobry w bardzo przyzwoitej cenie POLECAM.

rating 5 / 5

Super pieluchomajtki, użytkownik jest zadowolony :-)))

rating 5 / 5

Idealne dla osób leżących , dobrze chłoną .Polecam

rating 5 / 5

Polecam , prosta i niezawodna konstrukcja w dobrej cenie

rating 5 / 5

Dobra oferta, dobry produkt. Szybka dostawa. Dziękuję.

rating 5 / 5

Dobra oferta, dobry produkt. Szybka dostawa. Dziękuję.

rating 5 / 5

Super przydatne dziękuję jestem zadowolony i polecam.

rating 5 / 5

Super sklep,działają błyskawicznie :) dziękuję :)

rating 5 / 5

Zakup tańszy niż w innych miejscach, przesyłka ok.

rating 5 / 5

Najlepsza jakość z wszystkich dostępnych na rynku

rating 5 / 5

Najlepsza jakość z wszystkich dostępnych na rynku

rating 5 / 5

Pieluchomajtki chłonne, spełniają swoją funkcję

rating 5 / 5

Bardzo dobre. Kupuję z tej firmy. polecam.

rating 5 / 5

bywają wybrakowane rzepy tz..mniejsze o połowę.

rating 5 / 5

Szybka dostawa ,sprawnie załatwienie zamówienia.

rating 5 / 5

bardzo dobra jakość, bardzo wygodne użytkowanie

rating 5 / 5

Wszystko ok.Jestem zadowolony z zakupòw w 100%!!!

rating 5 / 5

Bardzo dobry, przydatny w naszej sytuacji produkt.

rating 4.5 / 5

Nieodzowne w pielęgnacji osoby starszej lezącej.

rating 5 / 5

pieluchy odpowiadają oczekiwaniom,bardzo polecam

rating 5 / 5

bardzo dobre. Usluga szybko zrealizowana,Dziekuje

rating 5 / 5

Wysokiej klasy pampersy, wytrzymałe i chłonne.

rating 5 / 5

zamówienie zostało profesjonalnie załatwione.

rating 5 / 5

Wszystko bardzo szybko i profesjonalnie.Polecam.

rating 5 / 5

Produkt jest bardzo dobry. O taki mi chodziło.

rating 5 / 5

Jestem zadowolona, sprawdziły się doskonale

rating 5 / 5

Bardzo dobry produkt chłonny i mocne rzepy.

rating 5 / 5

są bardzo dobre,osobiście jestem zadowolona

rating 5 / 5

Jestem bardzo zadowolona z zakupu u państwa

rating 5 / 5

super szybka dostawa szybko i mia obsługa

rating 5 / 5

Polecam - dobra cena i błyskawiczna dostawa

rating 5 / 5

chłonne pieluchomajtki w przystępnej cenie

rating 4.5 / 5

Trudno ocenić ale babcia czuje się lepiej

rating 5 / 5

Wszystko ok, serdecznie polecam każdemu!

rating 5 / 5

Dobry produkt, atrakcyjna cena - polecam !

rating 5 / 5

Super przetrzymują noc, szczerze polecam.

rating 5 / 5

miła i profesjonalna obsługa, polecam :)

rating 5 / 5

Bardzo dobrze spełniają swoją funkcję.

rating 5 / 5

Wszystko ok, serdecznie polecam każdemu!

rating 5 / 5

Szybka dostawa po dwóch dniach, polecam

rating 5 / 5

\r\nGorąco polecam zakupy w tym sklepie!

rating 5 / 5

Wszystko ok, serdecznie polecam każdemu!

rating 5 / 5

Wszystko ok, serdecznie polecam każdemu!

rating 5 / 5

Wszystko ok, serdecznie polecam każdemu!

rating 5 / 5

Wszystko ok, serdecznie polecam każdemu!

rating 5 / 5

Wszystko ok, serdecznie polecam każdemu!

rating 5 / 5

Wszystko ok, serdecznie polecam każdemu!

rating 5 / 5

Wszystko ok, serdecznie polecam każdemu!

rating 5 / 5

Wszystko ok, serdecznie polecam każdemu!

rating 5 / 5

Wszystko ok, serdecznie polecam każdemu!

rating 5 / 5

Wszystko ok, serdecznie polecam każdemu!

rating 5 / 5

Wszystko ok, serdecznie polecam każdemu!

rating 5 / 5

Wszystko ok, serdecznie polecam każdemu!

rating 5 / 5

Wszystko ok, serdecznie polecam każdemu!

rating 5 / 5

Wszystko ok, serdecznie polecam każdemu!

rating 5 / 5

Wszystko ok, serdecznie polecam każdemu!

rating 5 / 5

Produkt zgodny z opisem. Szybka wysyłka.

rating 5 / 5

przesłany produkt zgodny z zamówieniem

rating 5 / 5

Bardzo dobre. Spełniają swoje zadanie.

rating 5 / 5

Bardzo praktyczne, dobrze wchłaniają.

rating 5 / 5

polecam, dobry kontakt, szybka wysyłka

rating 5 / 5

Gorąco polecam zakupy w tym sklepie!

rating 5 / 5

Wszystko ok, Używam od dawna. Polecam

rating 5 / 5

Gorąco polecam zakupy w tym sklepie!

rating 5 / 5

Gorąco polecam zakupy w tym sklepie!

rating 5 / 5

Bardzo dobre , chłonne pieluchomajtki

rating 5 / 5

Produkt zgodny z opisem,szybka dostawa

rating 5 / 5

Gorąco polecam zakupy w tym sklepie!

rating 5 / 5

Gorąco polecam zakupy w tym sklepie!

rating 5 / 5

Gorąco polecam zakupy w tym sklepie!

rating 5 / 5

Gorąco polecam zakupy w tym sklepie!

rating 5 / 5

Gorąco polecam zakupy w tym sklepie!

rating 5 / 5

Gorąco polecam zakupy w tym sklepie!

rating 5 / 5

Gorąco polecam zakupy w tym sklepie!

rating 5 / 5

Gorąco polecam zakupy w tym sklepie!

rating 5 / 5

Gorąco polecam zakupy w tym sklepie!

rating 5 / 5

Gorąco polecam zakupy w tym sklepie!

rating 5 / 5

Gorąco polecam zakupy w tym sklepie!

rating 5 / 5

Gorąco polecam zakupy w tym sklepie!

rating 5 / 5

Zadowolenie z produktu.Szybka dostawa

rating 5 / 5

Gorąco polecam zakupy w tym sklepie!

rating 5 / 5

Gorąco polecam zakupy w tym sklepie!

rating 5 / 5

Gorąco polecam zakupy w tym sklepie!

rating 5 / 5

Gorąco polecam zakupy w tym sklepie!

rating 5 / 5

Gorąco polecam zakupy w tym sklepie!

rating 5 / 5

Gorąco polecam zakupy w tym sklepie!

rating 5 / 5

Gorąco polecam zakupy w tym sklepie!

rating 5 / 5

Gorąco polecam zakupy w tym sklepie!

rating 5 / 5

Gorąco polecam zakupy w tym sklepie!

rating 5 / 5

Gorąco polecam zakupy w tym sklepie!

rating 5 / 5

Gorąco polecam zakupy w tym sklepie!

rating 5 / 5

Gorąco polecam zakupy w tym sklepie!

rating 5 / 5

dobry produkt, wygodny w użytkowaniu

rating 5 / 5

Produkt spelnia oczekiwania. Polecam.

rating 5 / 5

Gorąco polecam zakupy w tym sklepie!

rating 5 / 5

Gorąco polecam zakupy w tym sklepie!

rating 5 / 5

Gorąco polecam zakupy w tym sklepie!

rating 5 / 5

Gorąco polecam zakupy w tym sklepie!

rating 5 / 5

Gorąco polecam zakupy w tym sklepie!

rating 5 / 5

Gorąco polecam zakupy w tym sklepie!

rating 5 / 5

Gorąco polecam zakupy w tym sklepie!

rating 5 / 5

Gorąco polecam zakupy w tym sklepie!

rating 5 / 5

Gorąco polecam zakupy w tym sklepie!

rating 5 / 5

Gorąco polecam zakupy w tym sklepie!

rating 5 / 5

Gorąco polecam zakupy w tym sklepie!

rating 5 / 5

Pieluchy spełniają moje oczekiwania

rating 5 / 5

Gorąco polecam zakupy w tym sklepie!

rating 5 / 5

Wszystko w jak najlepszym porządku

rating 5 / 5

Spełniają swoją rolę znakomicie.

rating 5 / 5

Bardzo dobry produkt za dobrą cenę

rating 5 / 5

Warte swojej ceny, godne polecenia.

rating 5 / 5

Warte swojej ceny, godne polecenia.

rating 5 / 5

Warte swojej ceny, godne polecenia.

rating 5 / 5

Warte swojej ceny, godne polecenia.

rating 4.5 / 5

Chłonne , dobrze się sprawdzają.

rating 5 / 5

Warte swojej ceny, godne polecenia.

rating 5 / 5

Warte swojej ceny, godne polecenia.

rating 5 / 5

Warte swojej ceny, godne polecenia.

rating 5 / 5

Warte swojej ceny, godne polecenia.

rating 5 / 5

Warte swojej ceny, godne polecenia.

rating 5 / 5

Warte swojej ceny, godne polecenia.

rating 5 / 5

Warte swojej ceny, godne polecenia.

rating 5 / 5

Warte swojej ceny, godne polecenia.

rating 5 / 5

Warte swojej ceny, godne polecenia.

rating 5 / 5

Warte swojej ceny, godne polecenia.

rating 5 / 5

Warte swojej ceny, godne polecenia.

rating 5 / 5

Warte swojej ceny, godne polecenia.

rating 5 / 5

Warte swojej ceny, godne polecenia.

rating 5 / 5

Warte swojej ceny, godne polecenia.

rating 5 / 5

Warte swojej ceny, godne polecenia.

rating 5 / 5

Jestem bardzo zadowolona,z produktu

rating 5 / 5

Warte swojej ceny, godne polecenia.

rating 5 / 5

Warte swojej ceny, godne polecenia.

rating 5 / 5

Warte swojej ceny, godne polecenia.

rating 5 / 5

Warte swojej ceny, godne polecenia.

rating 5 / 5

Warte swojej ceny, godne polecenia.

rating 5 / 5

Warte swojej ceny, godne polecenia.

rating 5 / 5

Warte swojej ceny, godne polecenia.

rating 5 / 5

Warte swojej ceny, godne polecenia.

rating 5 / 5

Warte swojej ceny, godne polecenia.

rating 5 / 5

Warte swojej ceny, godne polecenia.

rating 5 / 5

Warte swojej ceny, godne polecenia.

rating 5 / 5

Warte swojej ceny, godne polecenia.

rating 5 / 5

Warte swojej ceny, godne polecenia.

rating 5 / 5

Szybko sprawnie.
Dziękuję

rating 5 / 5

Warte swojej ceny, godne polecenia.

rating 5 / 5

Warte swojej ceny, godne polecenia.

rating 5 / 5

Warte swojej ceny, godne polecenia.

rating 5 / 5

Warte swojej ceny, godne polecenia.

rating 5 / 5

Warte swojej ceny, godne polecenia.

rating 5 / 5

Warte swojej ceny, godne polecenia.

rating 5 / 5

Warte swojej ceny, godne polecenia.

rating 5 / 5

Warte swojej ceny, godne polecenia.

rating 5 / 5

Warte swojej ceny, godne polecenia.

rating 5 / 5

sachłonne spelniaja swoja funkcje

rating 5 / 5

Produkt spełnia moje oczekiwania.

rating 5 / 5

Bardzo chłonne .Sprawdzają się.

rating 5 / 5

Produkt spełnia moje oczekiwania.

rating 5 / 5

Bardzo dobre i miękkie, polecam

rating 5 / 5

Chłonne, dobrze zabezpieczające

rating 4.5 / 5

Chłonne, dobrze się sprawdzają

rating 5 / 5

Bardzo chłonne i dobre pieluchy

rating 5 / 5

doskonale spełniają oczekiwania

rating 5 / 5

Świetnie sprawdzają się na noc

rating 5 / 5

produkt bardzo dobrej jakości .

rating 5 / 5

Bardzo chłonne, Idealne na noc.

rating 5 / 5

Bardzo dobre - używam od dawna!

rating 5 / 5

dobrze spełniają swoje zadanie

rating 5 / 5

W pełni spełnia swoje zadanie

rating 5 / 5

spełniają swoją rolę w 100%

rating 5 / 5

Świetne, używam od kilku lat!

rating 5 / 5

Towar zgodny z opisem polecam.

rating 5 / 5

Praktyczne i chłonne. Polecam

rating 5 / 5

Dobry produkt ułatwia życie

rating 5 / 5

Ekspresowa dostawa,dziękuję.

rating 5 / 5

Wszysto jak dotąd zawsze o.k.

rating 5 / 5

Polecam bardzo dobry produkt.

rating 5 / 5

BARDZO DOBRY PRODUKT .POLECAM

rating 5 / 5

Produkt sprawdzony, polecam.

rating 5 / 5

Jest naprawdę bardzo dobry

rating 5 / 5

spełniają moje oczekiwania

rating 4.5 / 5

Jestem bardzo zadowolona :)

rating 5 / 5

produkt wysokiej jakości.

rating 5 / 5

Towar taki jak oczekiwany.

rating 5 / 5

Jestem z nich zadowolona.

rating 5 / 5

Ten wyrob polecam na noc.

rating 5 / 5

Polecam. Wysoka jakość

rating 4.5 / 5

pomocne i super chłonne

rating 5 / 5

Bardzo chłonne i wygodne

rating 5 / 5

Produkt godny polecenia.

rating 5 / 5

Produkt zgodny z opisem

rating 5 / 5

Bardzo dobre , rewelacja

rating 5 / 5

Bardzo dobre, chłonne.

rating 5 / 5

niezawodne i komfortowe

rating 5 / 5

Bardzo dobre, chłonne.

rating 5 / 5

nie ma lepszych polecam

rating 5 / 5

spełniają oczekiwania

rating 5 / 5

Bardzo chlonne,polecam

rating 5 / 5

Chłonne i ekonomiczne

rating 5 / 5

Produkt w dobrej cenie

rating 4.5 / 5

bardzo dobrze chłonne

rating 5 / 5

Zgodne z zamówieniem.

rating 5 / 5

Dobry produkt używamy

rating 5 / 5

Chłonne i delikatne

rating 5 / 5

oddychające pampersy

rating 5 / 5

przydatne po porodzie

rating 5 / 5

Dobra jakość i cena

rating 5 / 5

Produkt bardzo dobry.

rating 5 / 5

Bardzo dobry produkt

rating 5 / 5

Bardzo dobry produkt.

rating 5 / 5

Produkt bardzo dobry

rating 5 / 5

Spełniają zadanie.

rating 5 / 5

bardzo dobry produkt

rating 5 / 5

bardzo dobry produkt

rating 5 / 5

Produkt bardzo dobry

rating 5 / 5

bardzo dobry produkt

rating 5 / 5

Bardzo dobra jakosc

rating 5 / 5

wysoka chłonność

rating 5 / 5

duża chłonność

rating 5 / 5

duża chłonność

rating 5 / 5

Super, jak zwykle!

rating 5 / 5

jestem zadowolona

rating 5 / 5

Bardzo chłonne.

rating 5 / 5

są super polecam

rating 5 / 5

jestem zadowolona

rating 5 / 5

bardzo zadowolony

rating 4 / 5

fajne, chłonne

rating 5 / 5

100% satysfakcji

rating 5 / 5

sprawdzają się

rating 5 / 5

Ocena najlepsza

rating 4.5 / 5

wszystko super!

rating 5 / 5

bardzo chłonne

rating 5 / 5

Zdają egzamin.

rating 5 / 5

super produkt!

rating 5 / 5

Wszystko super

rating 5 / 5

super polecam

rating 5 / 5

super chłonne

rating 5 / 5

Bardzo dobre

rating 5 / 5

Dobry produkt

rating 5 / 5

Bardzo dobre.

rating 5 / 5

Dobry produkt

rating 5 / 5

BARDZO DOBRE

rating 5 / 5

Bardzo dobre

rating 5 / 5

Bardzo dobre

rating 5 / 5

Pozytywnie.

rating 5 / 5

praktyczne:)

rating 5 / 5

bardzo dobre

rating 5 / 5

bardzo dobre

rating 4.5 / 5

bardzo dobre

rating 5 / 5

Super towar

rating 5 / 5

na co dzien

rating 4.5 / 5

Ogólnie OK

rating 5 / 5

Rewelacja!

rating 5 / 5

Bardzo OK

rating 5 / 5

Polecam

rating 5 / 5

Polecam.

rating 5 / 5

Polecam

rating 5 / 5

POLECAM

rating 5 / 5

polecam

rating 5 / 5

B.dobre

rating 5 / 5

Polecam

rating 5 / 5

Polecam

rating 5 / 5

Polecam

rating 5 / 5

Polecam

rating 5 / 5

Polecam

rating 5 / 5

Polecam

rating 5 / 5

b.dobre

rating 5 / 5

super

rating 5 / 5

super

rating 5 / 5

super

rating 5 / 5

SUPER

rating 5 / 5

super

rating 5 / 5

super

rating 5 / 5

Super

rating 4.5 / 5

super

rating 5 / 5

Dobre

rating 5 / 5

Super

rating 5 / 5

dobre

rating 5 / 5

Super

rating 5 / 5

super

rating 5 / 5

ok,

rating 5 / 5

super

rating 5 / 5

super

rating 5 / 5

dobre

rating 4.5 / 5

super

rating 5 / 5

super

rating 5 / 5

o.k.

Warunki dostawy i płatności

1. Koszty i formy dostawy

Przedpłata na konto (przelew tradycyjny oraz płatność elektroniczna)

 • 15,89 - 15,99 zł - do kwoty 69 zł
 • 0,00 zł - powyżej kwoty 69 zł

Płatność przy odbiorze 

 • 20,98 zł - do kwoty 69 zł
 • 3,99 zł - w kwocie 69 zł - 1000 zł 
 • Zamówienia powyżej kwoty 1000 zł nie są realizowane za pobraniem

Dostępne formy dostawy

 • GLS
 • InPost
 • Pocztex
 • Paczkomat
 • Punkty odbioru Poczty Polskiej (Żabka, Orlen, Ruch, Urząd Pocztowy).


Uwaga - wybrane usługi mogą być niedostępne gdy:

 • Nie wyraziłeś zgody na fakturę elektroniczną - w przypadku niektórych przewoźników nie mamy możliwości dołączenia faktury papierowej (zmiany ustawień możesz dokonać po przejściu do "Moje konto" w zakładce "Zarządzanie zgodami")
 • Nie jesteśmy w stanie spakować Twojego zamówienia do kartonu zdefiniowanego jako maksymalny dla danej formy dostawy.
 • Wartość zamówienia przekracza zakres odpowiedzialności przewoźnika za Twoją paczkę w ramach danej formy dostawy.


2. Czas dostawy

Wyciąg z regulaminu punkt IV:

 1. Sprzedawca dostarcza zamówione Towary przesyłką kurierską. Koszty przesyłki określa załącznik nr 3 do niniejszego Regulaminu. 
 2. Zamówione Towary mogą zostać dostarczone przez Sprzedawcę jedynie pod wskazany przez Klienta adres wskazany w złożonym Zamówieniu.
 3. Termin dostawy zamówionego Towaru może wynosić do siedmiu dni roboczych od dnia otrzymania przez Klienta potwierdzenia Zamówienia.
 4. W przypadku, kiedy występują duże różnice w czasie realizacji lub sposobie pakowania i dostawy poszczególnych towarów, składających się na jedno Zamówienie, Sprzedawca może samodzielnie zdecydować o podziale zamówienia na mniejsze przesyłki. W takim przypadku, ogólny koszt dostawy podany Klientowi przy składaniu zamówienia nie ulega zmianie, a jedynie zostaje rozdzielony na poszczególne przesyłki cząstkowe. W przypadku anulowania części Zamówienia, korekcie ulegają wyłącznie te koszty dostawy, które zostały przypisane do niedostarczonej części Zamówienia. Anulowanie części Zamówienia przez Klienta jest dopuszczalne jednie do chwili otrzymania przez niego potwierdzania Zamówienia (pkt III ust. 5 niniejszego Regulaminu). 

3. Warunki płatności


W naszym sklepie za zamówione artykuły można zapłacić tradycyjnym przelewem na konto, płatnością online, kartami płatniczymi lub gotówką przy odbiorze paczki. Wybraną formę płatności należy zaznaczyć w formularzu zamówienia.

Przy tradycyjnym przelewie bankowym w polu "Tytułem" prosimy umieścić numer zamówienia. Operatorem płatności elektronicznych (przelew online, karta płatnicza) jest firma PayU S.A.

Numery kont bankowych:

 • 95 1090 1506 0000 0001 0579 2488 - Santander Bank Polska S.A.
POLSKA MARKA