Super Seni Quatro pieluchomajtki dla dorosłych na rzepy

rating 5/5 (167)
Super Seni Quatro pieluchomajtki dla dorosłych na rzepy
Marka:

 

Poziom chłonności :   9

 

Wyrób medyczny   Tak

Klasa: I

Chłonność:

Poziom chłonności wyrobu

Super Seni Quatro to oddychające pieluchomajtki dla dorosłych przeznaczone zarówno dla osób aktywnych jak i dla tych o ograniczonej mobilności z bardzo ciężkim nietrzymaniem moczu. Zapewniają wysokie poczucie suchości. Gwarantują wygodę i duży komfort użytkowania.

Rozmiar
 • SE-094-SM10-A04
Ilość sztuk

Cena za 1 opak.
z VAT 5%

24,31 zł

Cena od 12 opak.
z VAT 5%

23,27 zł

Rozmiar
 • SE-094-SM10-A04
Ilość sztuk

Cena za 1 opak.

24,31 zł

Cena od 12 opak.

23,27 zł


Produkt dostępny
Koszt dostawy
Dodaj do listy zakupowej
Zapewniamy elastyczny wybór sposobów dostawy i płatności!

Dodatkowe promocje

 • Zamówienia powyżej 59 zł dostarczamy za DARMO!
Najczęściej kupowane z tym produktem

Super Seni Quatro to klasyczne, oddychające pieluchomajtki dla dorosłych zapinane na rzepy. Przeznaczone zarówno dla osób aktywnych jak i dla tych o ograniczonej mobilności.

Dla kogo przeznaczony jest produkt?

Płeć:

 • kobieta
 • mężczyzna

Stan fizyczny:

 • osoba aktywna, samodzielna
 • osoba leżąca, wymagająca opieki

Rodzaj inkontynencji:

 • inkontynencja moczowa
 • inkontynencja kałowa

Stopień inkontynencji i poziom chłonności:

 • inkontynencja: bardzo ciężka
 • chłonność: 9/9

Najważniejsze właściwości pieluchomajtek Super Seni Quatro

Zwiększone poczucie suchości - specjalna włóknina rozprowadzająca EDS (Extra Dry System) znajdująca się we wkładzie chłonnym umożliwia szybsze i dokładniejsze rozprowadzanie wilgoci wewnątrz wkładu, zapewniając tym samym komfortowe poczucie suchości.

Zapobieganie przeciekaniu – osłonki boczne wykonane ze specjalnej hydrofobowej włókniny zapobiegają przeciekaniu wilgoci na zewnątrz pieluchy. Po założeniu pieluchomajtek osłonki idealnie dopasowują się do ciała.

Zapobieganie powstawaniu odparzeń i podrażnień – specjalna struktura warstwy zewnętrznej pieluchomajtek umożliwia przepływ powietrza, przy jednoczesnym nieprzepuszczaniu cieczy, dzięki czemu skóra może swobodnie oddychać. Oddychalność wyrobu sprawia, że powstaje mniej odparzeń i podrażnień, zmniejsza się również ryzyko powstania odleżyn. Specjalna oddychająca włóknina została również zastosowana w skrzydłach bocznych pieluchomajtek, zapewniając w ten sposób swobodną cyrkulację powietrza w części biodrowej wyrobu.

Informacja o konieczności zmiany pieluchy - indykator wilgotności w formie nadruku lub kolorowych pasków informuje o napełnieniu pieluchy. Indykator zmienia się w kontakcie z wilgocią – nadruk rozmywa się, a w przypadku pasków zmienia się ich kolor na niebiesko-zielony. Rozmycie nadruku lub zmiana koloru indykatora na 50-80% jego długości informuje o konieczności zmiany pieluchy.

Zapobieganie powstawaniu nieprzyjemnego zapachu - superabsorbent użyty w pieluchomajtkach, obok silnych właściwości chłonnych, ma również właściwości antybakteryjne, dzięki czemu redukuje rozwój bakterii odpowiadających za powstawanie przykrego zapachu.

Pozostałe właściwości pieluchomajtek Super Seni Quatro

Lepsze dopasowanie do ciała i zwiększona swoboda ruchu - idealne dopasowanie do ciała możliwe jest dzięki zastosowaniu przylepcorzepów i elastycznego ściągacza taliowego znajdującego się w przedniej i tylnej części pieluchomajtek. Dzięki połączeniu tych cech pieluchomajtki są elastyczne na całym obwodzie, co zapewnia większą swobodę ruchów oraz poczucie komfortu. Po odpięciu przylepcorzepy nie odkształcają się, więc możliwe jest ich wielokrotne użycie. Dodatkowo dzięki anatomicznemu kształtowi pieluchomajtki dopasowują się do ciała użytkowania zmniejszając tym samym ryzyko otarć mechanicznych.

Zachowanie dyskrecji i wygody – zwężony wkład chłonny w kroku z obrzeży do części środkowej sprawia, że pieluchy lepiej dopasowują się do ciała i są mniej zauważalne przy jednoczesnym utrzymaniu wysokiego poziomu chłonności.

Podwyższony komfort użytkowania – wyjątkowo miękka i delikatna włóknina pozwala na zachowanie dużej wygody w trakcie korzystania z pieluchomajtek.

Zmniejszone ryzyko powstawania reakcji alergicznych – zamiast lateksu pieluchomajtki Super Seni mają elementy z elastycznej przędzy, dzięki czemu zminimalizowane jest ryzyko wystąpienia uczulenia skórnego. Pieluchomajtki Super Seni poddane zostały również niezależnym testom dermatologicznym.

Prosto o pieluchomajtkach Super Seni

Zachęcamy także do zapoznania się z filmem na temat pieluchomajtek Super Seni. Dowiedzą się Państwo między innymi:

 • Komu polecane są pieluchomajtki?
 • Dlaczego pieluchomajtki zapewniają skórze wysoki komfort?
 • Jak wybrać odpowiedni rozmiar?

Zakładanie pieluchomajtek Super Seni Quatro

Pieluchomajtki przed założeniem należy aktywować. Dzięki temu, staną się bardziej miękkie, a wkład bardziej chłonny.

1. Rozłóż pieluchomajtki, chwyć je za dwa końce i lekko pociągnij.

2. Złóż pieluchomajtki wzdłuż na pół i lekko rozciągnij.

Jak samodzielnie zakładać pieluchomajtki Super Seni Quatro?

 1. Aktywowane pieluchomajtki włóż między nogi, trzymając je ułożone w formie łódki.
 2. Dopasuj pieluchomajtki z tyłu i z przodu tak, aby dokładnie przylegały do ciała.
 3. Zapnij pieluchomajtki za pomocą elastycznych przylepcorzepów, zaczynając od dolnego zapięcia. Przyczep je lekko skośnie do góry. Górne przylepcorzepy przyklej dopasowując pieluchomajtki do talii.
 4. Po zapięciu pieluchomajtek upewnij się, czy pielucha dobrze leży i odpowiednio przylega do ciała oraz czy osłonki boczne nie są zwinięte. Ważne jest aby w żadnym miejscu pielucha nie wpijała się w ciało.
 5. Zużyte pieluchomajtki zwiń i wyrzuć do kosza na śmieci. Nie wyrzucaj zużytego wyrobu do toalety.

Jak zakładać pieluchomajtki Super Seni Quatro osobie leżącej?

 1. Stań z brzegu łóżka i zegnij w kolanie jedną z nóg chorego. Obróć podopiecznego na bok i po dokonaniu czynności pielęgnacyjnych podłóż z tyłu pod chorego aktywowane wcześniej pieluchomajtki. Połóż chorego z powrotem na plecach, wyprostuj jego nogi, a następnie wyciągnij podwinięte skrzydło pieluchomajtek.
 2. Wyciągnij przednią część pieluchomajtek i dopasuj ją do krocza.
 3. Zapnij pieluchomajtki za pomocą elastycznych przylepcorzepów, zaczynając od dolnego zapięcia. Przyczep je lekko skośnie do góry. Górne przylepcorzepy przyklej dopasowując pieluchomajtki do talii.
 4. Po zapięciu pieluchomajtek upewnij się, czy pielucha dobrze leży i odpowiednio przylega do ciała oraz czy osłonki boczne nie są zwinięte. Ważne jest aby w żadnym miejscu pielucha nie wpijała się w ciało.
 5. Zużyte pieluchomajtki zwiń i wyrzuć do kosza na śmieci. Nie wyrzucaj zużytego wyrobu do toalety.

Dobór rozmiaru pieluchomajtek Super Seni Quatro

Wybór produktu to nie tylko kwestia rodzaju wyrobu, ale również dobór odpowiedniego rozmiaru. Źle dobrana pielucha może przynieść szkody zarówno finansowe, jak i zdrowotne.

Za mała pielucha będzie uwierać i może powodować nieprzyjemne obtarcia w pasie czy w pachwinach. Dodatkowo może, także wywołać podrażnienie skóry, które w przypadku osób leżących szybko może przekształcić się w trudno gojące się rany.

Za duża pielucha będzie luźno leżeć, przez co bardzo prawdopodobne będą wycieki boczne, które nie tylko obniżą komfort, ale również podniosą koszty prania.

Jak dobrać odpowiedni rozmiar pieluchomajtek Super Seni Quatro?

Używając miary krawieckiej, zmierz obwód w biodrach i w talii. Następnie odnieś te wartości do rozmiarów pieluchomajtek Seni ujętych w tabeli poniżej.

Jeśli oba wymiary: obwód w talii i bioder mieszczą się w jednym z podanych w tabeli przedziałów - ten rozmiar wybierz.

Jeśli wymiary talii i bioder znajdują się w dwóch różnych przedziałach, wybierz rozmiar na podstawie wymiaru większego.

Dostępne rozmiary pieluchomajtek Super Seni Quatro (small, medium, large, extra large)

Chłonności pieluchomajtek Super Seni

Seni - polska marka obecna na ponad 80 rynkach

Seni od lat towarzyszy osobom z nietrzymaniem moczu oraz opiekunom osób chorych i niepełnosprawnych, dostarczając im produkty chłonne i pielęgnacyjne doskonałej jakości.

Produkty Seni i Seni Care rekomendowane są, także przez personel Kliniki Budzik i Fundację Ewy Błaszczyk "Akogo?"

Rekomendacja Polskiego Towarzystwa Gerontologicznego

Produkty Seni i Seni Care otrzymały rekomendację Polskiego Towarzystwa Gerontologicznego - ogólnonarodowej organizacji non-profit skupiającej naukowców, praktyków, gerontologów, geriatrów i innych profesjonalistów, którzy poświęcają się sprawie poprawy zdrowia i jakości życia oraz niezależności ludzi starszych.

SE-094-SM10-A04
Mężczyzna, Kobieta
Osoba leżąca
Kałowa, Moczowa
Bardzo ciężka
  9
Zapinane na rzepy
Paczka
Ultrawysoka
Super Seni
  Tak

Dodaj opinię

rating 5 / 5

Bardzo dobry kontakt z obsługą sklepu, w razie problemów starają się je rozwiązać błyskawicznie i pozytywnie, dodatkowo wynagradzają gartisami. Gorąco polecam zakupy w tym sklepie!

rating 5 / 5

często kupuję pieluchy quatro, ponieważ jest to najlepszy produkt, na dzień dzisiejszy, do zastosowania na noc, dla osób, które mają bardzo duży problem z utrzymaniem moczu.

rating 5 / 5

Wszystkie produkty zgodnie z oczekiwaniem .Bardzo dobra informacja o wysyłanej przesyłce. Szybka dostawa.Bardzo polecam korzystanie z oferty sklepu.

rating 5 / 5

Pieluchy nocne, bardzo chłonne. Nic nie przepuszczają. Dobrej jakości zapięcie typu przylepiec. Można wielokrotnie zapinać. Bardzo polecam.

rating 5 / 5

Bardzo dobry i bardzo chłonny produkt. W przypadku mojego syna dwie pieluchy wystarczają na dobę. Nie powodują odparzeń i otarć. Polecam

rating 5 / 5

Są ok... - polecam dla osób, które opiekują się osobami, które nie lubią pieluchomajtek. - bardzo chłonne , nie przeciekają...

rating 5 / 5

Super, bardzo chłonne a przy tym delikatne. Nie powodują ograć i odparzeń. Jeden wystarczy na całą noc dla chorej starej osoby.

rating 5 / 5

Bardzo wygodne w użyciu i chłonne. Moja mama jest z nich naprawdę zadowolona. Szkoda tylko że nie ma większych opakowań.

rating 5 / 5

Wspaniałe pieluchomajtki, bardzo chłonne i nie przeciekają! Jestem z zakupu bardzo zadowolona i serdecznie dziękuję

rating 5 / 5

Są ok... - polecam dla osób, które opiekują się osobami, które nie lubią pieluchomajtek. - nie przeciekają...

rating 5 / 5

To produkt bardzo chłonny, ale dla osób leżących. Nie sprawdza się u użytkownika chodzącego w nocy do toalety.

rating 5 / 5

Gorąco polecam zakupy w tym sklepie! Towar bez uwag,dostawa w ciągu 24 godzin. Cena konkurencyjna. Polecam Marek

rating 5 / 5

Świetne i chłonne pieluchy dla osób, które mają problemy z nietrzymaniem moczu. Długo wytrzymują.

rating 5 / 5

Nie ma nic lepszego czy na dzień czy na noc!!!! To opinia osoby która takiej ochrony potrzebowała

rating 5 / 5

Pieluchomajtki są bardzo dobre, nie przesiąkają, dobra jakość, na grubsze osoby perfekcyjne!

rating 5 / 5

Tak jak poprzednio. Jestem bardzo zadowolona z obsługi i towaru, który był zgodny z opisem. :)

rating 5 / 5

Doskonały produkt, bardzo chłonny i sprawdza się dla osób leżących. Dostawa błyskawiczna!

rating 5 / 5

Wszystko szybko, sprawnie. Dostawa gratis jak w ofercie.
Pełne zadowolenie! Polecam

rating 5 / 5

Bardzo dobre pieluchy dla dorosłych. Mają dużą chłonność co jest dla mnie zaletą.

rating 5 / 5

Bardzo chłonne, zabezpieczające przez całą noc nawet przy dużym nietrzymaniu moczu.

rating 5 / 5

Pieluchy są bardzo, bardzo chłonne i szczelne.U nas idealnie sprawdzają się w nocy.

rating 5 / 5

Towar zgodny z zamówieniem. Miła obsługa. Przesyłka expresowa. Polecam zakupy ....

rating 5 / 5

Pampersy b.dobre moja Mama przesypia bezpiecznie noc pomimo brania leków moczopednych

rating 5 / 5

Bardzo zadowolony z jakosci produktu i szybkosci realizacji zamowienia - polecam!

rating 5 / 5

Zawsze mogę liczyć na szybką dostawę. Gorąco polecam zakupy w tym sklepie!

rating 5 / 5

Naprawdę dobre pampersy, niezwykle chłonne , czasem wytrzymują cała noc.

rating 5 / 5

Bardzo chłonne, jak wszystkie produkty tej Firmy najwyższej jakości !!!

rating 5 / 5

bardzo chlonne i wystarcza na cala noc,nie trzeba wymieniac w miedzyczasie

rating 5 / 5

Towar zgodny z opisem i oczekiwaniami. Dobra jakość, przystępna cena..

rating 5 / 5

Towar zgodny z opisem i oczekiwaniami. Dobra jakość, przystępna cena.

rating 5 / 5

Towar zgodny z opisem i oczekiwaniami. Dobra jakość, przystępna cena.

rating 5 / 5

Towar zgodny z opisem i oczekiwaniami. Dobra jakość, przystępna cena.

rating 5 / 5

Towar zgodny z opisem i oczekiwaniami. Dobra jakość, przystępna cena.

rating 5 / 5

Towar zgodny z opisem i oczekiwaniami. Dobra jakość, przystępna cena.

rating 5 / 5

Towar zgodny z opisem i oczekiwaniami. Dobra jakość, przystępna cena.