Pasta do zębów Himalaya Lśniąca Biel, wybielająca 75ml

rating 5/5 (2)
Pasta do zębów Himalaya Lśniąca Biel, wybielająca 75ml

Marka:

Himalaya

Pasta do zębów Lśniąca Biel Himalaya to naturalny produkt oparty o enzymy roślinne z papai i ananasa, które delikatnie usuwają przebarwienia i wybielają zęby. Produkt chroni dziąsła przed krwawieniem i stanami zapalnymi oraz chroni zęby przed próchnicą. Jest przeznaczona do codziennego stosowania.

Pojemność
 • NN-KHI-K075-001

Cena za 1 opak.
z VAT 23%

10,18 zł

Cena od 6 opak.
z VAT 23%

10,01 zł


Produkt dostępny
Koszt dostawy
Dodaj do listy zakupowej
Najczęściej kupowane z tym produktem

Himalaya Pasta wybielająca do zębów Lśniąca Biel 75 ml

Wybielająca pasta do zębów Lśniąca Biel z serii Himalaya Herbs zapewnia codzienną ochronę zębów i dziąseł. Pasta oparta na technologii enzymów roślinnych z papai i ananasa, delikatnie usuwa przebarwienia z powierzchni zębów, pozostawiając zęby bielsze i lśniące.

Pasty wybielające nie zawsze nadają się do codziennego stosowania, mogą uszkadzać szkliwo i stać się przyczyną nadwrażliwości - pasta Himalaya może być stosowana 2 razy dziennie, naturalne składniki delikatnie usuwają przebarwienia z powierzchni zębów, pozostawiając zęby bielsze i lśniące.

Cechy produktu:

 • ekstrakt z drzewa arakowego i naturalne składniki takie jak bromelina, wyciąg z łupin migdałów i mentol zapewniają naturalną ochronę,
 • działa przeciw powstawaniu przebarwień na zębach i zapobiega powstawaniu płytki nazębnej,
 • chroni dziąsła przed krwawieniem i zapaleniem,
 • uczucie świeżości w jamie ustnej przez cały dzień,
 • efekt zauważalny już po pierwszym użyciu,
 • bardzo wydajna - już mała ilość wystarcza na dokładne umycie zębów,
 • nie zawiera fluoru.

Opakowanie: 75ml

NN-KHI-K075-001
Bez fluoru
Wybielające, Przeciwpróchnicze
Pasta
150 ml

Dodaj opinię

rating 5 / 5

Bardzo dobra pasta.Polecam

rating 5 / 5

Świetna pasta.

Informujemy, że sklep internetowy Bliżej Ciebie organizuje akcję promocyjną Dni Darmowej Dostawy i w związku z powyższym wprowadza koszt dostawy równy 0 (zero) złotych dla wszystkich zamówień o wartości powyżej 59 zł brutto złożonych przez stronę sklepu Bliżej Ciebie w dn. 01 lutego 2021 od godziny 00:00 do 28 lutego 2021 do godziny 23:59, opłaconych przelewem tradycyjnym lub  za pośrednictwem serwisu PayU. Powyższa promocja dotyczy wyłącznie zamówień z dostawą na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.

Warunki dostawy i płatności

1. Koszty dostawy

Przelew tradycyjny oraz płatność elektroniczna (GLS, Paczkomaty InPost)

 • 14,99 zł - do kwoty 59 zł
 • 0,00 zł - powyżej kwoty 59 zł

Płatność przy odbiorze (GLS)

 • 20,98 zł - do kwoty 59 zł
 • 3,99 zł - w kwocie 59 zł - 1000 zł 
 • Zamówienia powyżej kwoty 1000 zł nie są realizowane za pobraniem

Uwaga - dostawa do Paczkomatu możliwa jest:

 • Wyłącznie w przypadku wybranych produktów (odpowiednie wymiary, zgodność z regulaminem InPost, itp.)
 • Dla zamówień mieszczących się w skrytce Paczkomatu
 • Dla zamówień nieprzekraczających kwoty 500zł brutto
 • Wyłącznie w przypadku wybrania faktury elektronicznej


2. Czas dostawy

Wyciąg z regulaminu punkt IV:

 1. Sprzedawca dostarcza zamówione Towary przesyłką kurierską. Koszty przesyłki określa załącznik nr 3 do niniejszego Regulaminu. 
 2. Zamówione Towary mogą zostać dostarczone przez Sprzedawcę jedynie pod wskazany przez Klienta adres wskazany w złożonym Zamówieniu.
 3. Termin dostawy zamówionego Towaru może wynosić do siedmiu dni roboczych od dnia otrzymania przez Klienta potwierdzenia Zamówienia.
 4. W przypadku, kiedy występują duże różnice w czasie realizacji lub sposobie pakowania i dostawy poszczególnych towarów, składających się na jedno Zamówienie, Sprzedawca może samodzielnie zdecydować o podziale zamówienia na mniejsze przesyłki. W takim przypadku, ogólny koszt dostawy podany Klientowi przy składaniu zamówienia nie ulega zmianie, a jedynie zostaje rozdzielony na poszczególne przesyłki cząstkowe. W przypadku anulowania części Zamówienia, korekcie ulegają wyłącznie te koszty dostawy, które zostały przypisane do niedostarczonej części Zamówienia. Anulowanie części Zamówienia przez Klienta jest dopuszczalne jednie do chwili otrzymania przez niego potwierdzania Zamówienia (pkt III ust. 5 niniejszego Regulaminu). 

3. Warunki płatności


W naszym sklepie za zamówione artykuły można zapłacić tradycyjnym przelewem na konto, płatnością online, kartami płatniczymi lub gotówką przy odbiorze paczki. Wybraną formę płatności należy zaznaczyć w formularzu zamówienia.

Przy tradycyjnym przelewie bankowym w polu "Tytułem" prosimy umieścić numer zamówienia. Operatorem płatności elektronicznych (przelew online, karta płatnicza) jest firma PayU S.A.

Numery kont bankowych:

 • 95 1090 1506 0000 0001 0579 2488 - Santander Bank Polska S.A. (dawniej Bank Zachodni WBK S.A.)
 • 46 1140 2088 0000 2257 4900 1001 - mBank S.A.