Operacja w toku

koszyk jest pusty...
0.00 zł
Wartość

Nierozbieralne śpiochy dla dorosłych z długim rękawem, Alzhemier, M

Brak opini Dodaj opinię
M
Nierozbieralne śpiochy dla dorosłych z długim rękawem, Alzhemier, M
Produkt dostępny
Cena za opakowanie
(z vat 8%)
1 szt. 156.22 zł 156.22 za sztukę 162.73 zł
Cena od 2 opak.
(z vat 8%)
1 szt. 153.26 zł 156.22 za sztukę
Kupując w naszym sklepie powyżej 2 opakowań tego produktu, możesz otrzymać ten sam produkt w niższej cenie!
Opis produktu

Nierozbieralne śpiochy dla dorosłych z długim rękawem, Alzhemier, M

 

Śpiochy całkowicie nierozbieralne marki Pelani dedykowane są przede wszystkim tym osobom, które – ze względu na swoją chorobę – odczuwają niepohamowaną potrzebę zdjęcia ubrania i wyciągania wyrobu chłonnego. Dotyczy to osób z niepełnosprawnościami, ale także chorych na Alzheimera czy demencję starczą. Kombinezon niezastąpiony jest zwłaszcza w tych sytuacjach, w których podopieczny bywa agresywny i wyjątkowo nadpobudliwy. Przemyślana konstrukcja z elementami autorskimi, niedostępnymi w innych tego typu ubraniach, zapewnia choremu poczucie komfortu a także zachowanie godności. Śpiochy mają na celu także ułatwienie pracy opiekunowi, który dzięki nim nie jest zmuszony do ciągłego ubierania podopiecznego czy poprawiania wyrobu chłonnego.

 

Cechy produktu:

  • Przemyślana konstrukcja zamków – zarówno suwaki kombinezonu, jak i rękawic bezpalcowych, zbiegają się na plecach. Dzięki temu podopieczny nie ma możliwości samodzielnie zdjąć śpiochów ani odpiąć rękawic. Dodatkowo suwak został zasłonięty materiałem, by jeszcze bardziej utrudnić do niego dostęp.
  • Rękawice zabezpieczające – opatentowana konstrukcja rękawic gwarantuje bezpieczeństwo i wygodę podopiecznego przy jednoczesnym uniemożliwieniu mu zdjęcia kombinezonu. Przestrzeń w zapiętych rękawicach jest na tyle duża, by nie wywoływać dyskomfortu i nie krępować ruchów. Dodatkowo rękawica została wzmocniona drugą warstwą tkaniny.
  • Opaska rzepowa – opaska zapinana na nadgarstku powstrzymuje chorego przed wyciągnięciem ręki, nie krępując jego ruchów ani nie tamując swobodnego przepływu krwi. Jest izolowana od ciała, dlatego nie podrażnia skóry i nie uciska nadgarstka.
  • Odpowiednie wyprofilowanie – ze względu na przeznaczenie kombinezonu, producent zadbał o jego odpowiednie wyprofilowanie w obszarze biodrowym. Dzięki temu podopieczny noszący wyrób chłonny nie odczuwa dyskomfortu związanego z nadmiernym uciskiem.
  • Wzmocniony materiał – najbardziej newralgiczne miejsca, takie jak krok i dekolt, szczególnie narażone na przetarcia i rozerwania, zostały wzmocnione specjalną taśmą.
  • Materiał wysokiej jakości – kombinezony Pelani powstały z wysokiej jakości bawełny z domieszką elastanu. Dzięki odpowiednio dobranej gramaturze stanowią wygodne, ale także trwałe rozwiązanie dla podopiecznego. Śpiochy otrzymały certyfikat Oeko-Tex® Standard 100, świadczący o braku szkodliwych dla zdrowia substancji w danym produkcie.

Wymiary: Obwód klatki/bioder do 104 cm, wzrost 164-176 cm

Marka: Pelani

Opinie klientów

Zaloguj się, aby móc ocenić produkt.
Twoja opinia pomoże innym klientom w wyborze właściwego towaru.

Kod asortymentowy producenta: NN-SPN-OY3U-001

Otrzymanie przez Klienta potwierdzenia Sklepu internetowego o przyjęciu zamówienia Klienta czyni ceny wiążącymi dla stron.

© Bliżej Ciebie 2019

Sklep wykorzystuje pliki cookie. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w Polityce prywatności

Newsletter
Ostatnio oglądane
Nierozbieralne śpiochy dla dorosłych z długim rękawem, Alzhemier, M
162.73 zł 156.22 zł
Przy zakupie od 2 opak. cena 153.26 zł