Mydło do ciała Ziaja Gdanskin, glicerynowe 300ml

rating 5/5 (3)
Mydło do ciała Ziaja Gdanskin, glicerynowe 300ml

Marka:

Ziaja

Mydło do ciała Gdanskin przeznaczone jest do mycia i pielęgnacji. Delikatne składniki są bezpieczne dla skóry, a jednocześnie skutecznie odżywiają skórę suchą i zniszczoną. Mydło wspiera złuszczanie naskórka i dogłębnie nawilża ciało.

Pojemność
 • NN-KZI-I300-003

Cena za 1 opak.
z VAT 23%

rabat 0,38 zł

9,73 zł

9,35 zł

Cena od 3 opak.
z VAT 23%

9,02 zł


Produkt dostępny
Koszt dostawy
Dodaj do listy zakupowej
Najczęściej kupowane z tym produktem

Ziaja Gdanskin Glicerynowe Mydło do ciała 300 ml

Mydło do ciała Ziaja posiada konsystencję gęstego żelu z peelingującymi ziarnami i rozświetlającymi minerałami. Jego działanie zostało oparte na nawadniającej mocy kocanki nadmorskiej i szanty zwyczajnej oraz biofermentu z cynku, krzemu, magnezu, miedzi i żelaza. Mydło to łączy ze sobą pielęgnację, świeżość i elegancję.

Cechy produktu:

 • subtelnie myje i pielęgnuje skórę ,
 • doskonale nawilża oraz zapewnia uczucie gładkości,
 • wspomaga złuszczanie naskórka,
 • pozostawia skórę zadbaną i pachnącą.

Sposób użycia:

Należy nanieść niewielką ilość mydła , następnie spłukać. Płyn może być stosowane również do kąpieli. Temperatura wody powinna być zgodna z temperaturą ciała. Zbyt długie przebywanie w wodzie może wysuszać skórę.

Pojemność: 300 ml

NN-KZI-I300-003
Nawilżające, Oczyszczające, Pielęgnacyjne
Mydło
300 ml
W płynie

Dodaj opinię

rating 5 / 5

Przyjemny zapach. dobrze nawilża.

rating 4.5 / 5

Nieco wysusza.

rating 5 / 5

Pozytywnie

Informujemy, że sklep internetowy Bliżej Ciebie organizuje akcję promocyjną Dni Darmowej Dostawy i w związku z powyższym wprowadza koszt dostawy równy 0 (zero) złotych dla wszystkich zamówień o wartości powyżej 59 zł brutto złożonych przez stronę sklepu Bliżej Ciebie w dn. 01 lutego 2021 od godziny 00:00 do 28 lutego 2021 do godziny 23:59, opłaconych przelewem tradycyjnym lub  za pośrednictwem serwisu PayU. Powyższa promocja dotyczy wyłącznie zamówień z dostawą na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.

Warunki dostawy i płatności

1. Koszty dostawy

Przelew tradycyjny oraz płatność elektroniczna (GLS, Paczkomaty InPost)

 • 14,99 zł - do kwoty 59 zł
 • 0,00 zł - powyżej kwoty 59 zł

Płatność przy odbiorze (GLS)

 • 20,98 zł - do kwoty 59 zł
 • 3,99 zł - w kwocie 59 zł - 1000 zł 
 • Zamówienia powyżej kwoty 1000 zł nie są realizowane za pobraniem

Uwaga - dostawa do Paczkomatu możliwa jest:

 • Wyłącznie w przypadku wybranych produktów (odpowiednie wymiary, zgodność z regulaminem InPost, itp.)
 • Dla zamówień mieszczących się w skrytce Paczkomatu
 • Dla zamówień nieprzekraczających kwoty 500zł brutto
 • Wyłącznie w przypadku wybrania faktury elektronicznej


2. Czas dostawy

Wyciąg z regulaminu punkt IV:

 1. Sprzedawca dostarcza zamówione Towary przesyłką kurierską. Koszty przesyłki określa załącznik nr 3 do niniejszego Regulaminu. 
 2. Zamówione Towary mogą zostać dostarczone przez Sprzedawcę jedynie pod wskazany przez Klienta adres wskazany w złożonym Zamówieniu.
 3. Termin dostawy zamówionego Towaru może wynosić do siedmiu dni roboczych od dnia otrzymania przez Klienta potwierdzenia Zamówienia.
 4. W przypadku, kiedy występują duże różnice w czasie realizacji lub sposobie pakowania i dostawy poszczególnych towarów, składających się na jedno Zamówienie, Sprzedawca może samodzielnie zdecydować o podziale zamówienia na mniejsze przesyłki. W takim przypadku, ogólny koszt dostawy podany Klientowi przy składaniu zamówienia nie ulega zmianie, a jedynie zostaje rozdzielony na poszczególne przesyłki cząstkowe. W przypadku anulowania części Zamówienia, korekcie ulegają wyłącznie te koszty dostawy, które zostały przypisane do niedostarczonej części Zamówienia. Anulowanie części Zamówienia przez Klienta jest dopuszczalne jednie do chwili otrzymania przez niego potwierdzania Zamówienia (pkt III ust. 5 niniejszego Regulaminu). 

3. Warunki płatności


W naszym sklepie za zamówione artykuły można zapłacić tradycyjnym przelewem na konto, płatnością online, kartami płatniczymi lub gotówką przy odbiorze paczki. Wybraną formę płatności należy zaznaczyć w formularzu zamówienia.

Przy tradycyjnym przelewie bankowym w polu "Tytułem" prosimy umieścić numer zamówienia. Operatorem płatności elektronicznych (przelew online, karta płatnicza) jest firma PayU S.A.

Numery kont bankowych:

 • 95 1090 1506 0000 0001 0579 2488 - Santander Bank Polska S.A. (dawniej Bank Zachodni WBK S.A.)
 • 46 1140 2088 0000 2257 4900 1001 - mBank S.A.
POLSKA MARKA