Basenik do mycia głowy, miska pneumatyczna, z prysznicem

Basenik do mycia głowy, miska pneumatyczna, z prysznicem

Marka:

Reha Fund

Basenik do mycia głowy to przydatny produkt przy opiece nad osobami starszymi, niepełnosprawnymi czy dla osób prowadzących mobilny zakład fryzjerski. Wyposażony w wąż i prysznic, które ułatwiają spłukiwanie i odprowadzanie wody. Łatwe w użyciu oraz konserwacji. 

Cena za 1 opak.
z VAT 8%

rabat 3,07 zł

79,84 zł

76,78 zł

Cena od 2 opak.
z VAT 8%

76,54 zł


Produkt dostępny
Koszt dostawy
Dodaj do listy zakupowej
Polecane do tego produktu
Najczęściej kupowane z tym produktem

ZESTAW PRYSZNICOWY - Basen do mycia głowy z prysznicem

Zestaw prysznicowy pozwala na mycie głowy pacjenta w pozycji leżącej. Zalecany szczególnie do użytku domowego przy opiece nad osobami obłożnie chorymi oraz dla osób świadczących mobilne usługi pielęgniarskie.

Cechy produktu:

 • wykonany z nieprzemakalnego materiału,
 • posiada specjalne wycięcie na szyję poprawiające komfort leżącego,
 • łatwy w utrzymaniu czystości i przechowywaniu,
 • wyposażony w odpływ wody sterowany pokrętłem,
 • basenik - wymiary: 53 x 61 x 20 cm, pojemność 10l.


Zestaw zawiera:


Nadmuchiwany basen z otworem odpływowym zaopatrzonym w wąż spustowy oraz zawieszany zasobnik na wodę z oszczędną końcówką prysznicową sterowaną precyzyjnym zaworem.

Zdjęcie wyłącznie poglądowe.Produkt posiada 12 miesięcy (1 rok) gwarancji producenta, treść gwarancji znajduje się w pliku poniżej.

NN-SAS-AHYU-001
Tak
Tak
10 l
301.04k
Bądź pierwszym, który napisze recenzję!

Dodaj opinię

Informujemy, że sklep internetowy Bliżej Ciebie organizuje akcję promocyjną Dni Darmowej Dostawy i w związku z powyższym wprowadza koszt dostawy równy 0 (zero) złotych dla wszystkich zamówień o wartości powyżej 59 zł brutto złożonych przez stronę sklepu Bliżej Ciebie w dn. 01 lutego 2021 od godziny 00:00 do 28 lutego 2021 do godziny 23:59, opłaconych przelewem tradycyjnym lub  za pośrednictwem serwisu PayU. Powyższa promocja dotyczy wyłącznie zamówień z dostawą na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.

Warunki dostawy i płatności

1. Koszty dostawy

Przelew tradycyjny oraz płatność elektroniczna (GLS, Paczkomaty InPost)

 • 14,99 zł - do kwoty 125 zł
 • 0,00 zł - powyżej kwoty 125 zł

Płatność przy odbiorze (GLS)

 • 20,98 zł - do kwoty 125 zł
 • 3,99 zł - w kwocie 125 zł - 1000 zł 
 • Zamówienia powyżej kwoty 1000 zł nie są realizowane za pobraniem

Uwaga - dostawa do Paczkomatu możliwa jest:

 • Wyłącznie w przypadku wybranych produktów (odpowiednie wymiary, zgodność z regulaminem InPost, itp.)
 • Dla zamówień mieszczących się w skrytce Paczkomatu
 • Dla zamówień nieprzekraczających kwoty 500zł brutto
 • Wyłącznie w przypadku wybrania faktury elektronicznej


2. Czas dostawy

Wyciąg z regulaminu punkt IV:

 1. Sprzedawca dostarcza zamówione Towary przesyłką kurierską. Koszty przesyłki określa załącznik nr 3 do niniejszego Regulaminu. 
 2. Zamówione Towary mogą zostać dostarczone przez Sprzedawcę jedynie pod wskazany przez Klienta adres wskazany w złożonym Zamówieniu.
 3. Termin dostawy zamówionego Towaru może wynosić do siedmiu dni roboczych od dnia otrzymania przez Klienta potwierdzenia Zamówienia.
 4. W przypadku, kiedy występują duże różnice w czasie realizacji lub sposobie pakowania i dostawy poszczególnych towarów, składających się na jedno Zamówienie, Sprzedawca może samodzielnie zdecydować o podziale zamówienia na mniejsze przesyłki. W takim przypadku, ogólny koszt dostawy podany Klientowi przy składaniu zamówienia nie ulega zmianie, a jedynie zostaje rozdzielony na poszczególne przesyłki cząstkowe. W przypadku anulowania części Zamówienia, korekcie ulegają wyłącznie te koszty dostawy, które zostały przypisane do niedostarczonej części Zamówienia. Anulowanie części Zamówienia przez Klienta jest dopuszczalne jednie do chwili otrzymania przez niego potwierdzania Zamówienia (pkt III ust. 5 niniejszego Regulaminu). 

3. Warunki płatności


W naszym sklepie za zamówione artykuły można zapłacić tradycyjnym przelewem na konto, płatnością online, kartami płatniczymi lub gotówką przy odbiorze paczki. Wybraną formę płatności należy zaznaczyć w formularzu zamówienia.

Przy tradycyjnym przelewie bankowym w polu "Tytułem" prosimy umieścić numer zamówienia. Operatorem płatności elektronicznych (przelew online, karta płatnicza) jest firma PayU S.A.

Numery kont bankowych:

 • 95 1090 1506 0000 0001 0579 2488 - Santander Bank Polska S.A. (dawniej Bank Zachodni WBK S.A.)
 • 46 1140 2088 0000 2257 4900 1001 - mBank S.A.
PROMOCJA